TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Herbata

(562 produkty)

PREMIUM (100)

Herbata Liściasta

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie herbatę liściastą. Jest to najczystsza form herbaty, która pozwala na pełne wydobycie jej smaku i aromatu. Herbaty sypane zazwyczaj mają lepszą jakość, ponieważ zawierają całe liście, podczas gdy herbaty torebkowe często zawierają rozdrobnione liście i pył herbaciany. Nasze herbaty są pakowane w szczelne torebki typu doypack i starannie przechowywane z dala od światła, wilgoci i silnych zapachów, aby zachować ich świeżość i aromat.
 

Herbata sypana, Herbata na wagę

Herbaty sypane i herbaty na wagę to określenia na herbatę sprzedawaną w formie luźnych liści. W naszym sklepie herbaty dostępne są w różnych gramaturach, co pozwala na zakup dokładnie takiej ilości, jakiej potrzebujesz. Jest szczególnie korzystne, jeśli lubisz eksperymentować z różnymi smakami i często próbować nowych herbat.

W swojej ofercie posiadamy herbaty: 

...i wiele innych!

Wybierz spośród szerokiej gamy herbat, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Nasze produkty pochodzą od renomowanych dostawców, którzy dbają o najwyższą jakość i świeżość każdej herbaty. Zapraszamy do odkrywania pełnego potencjału herbaty liściastej w naszym sklepie!