TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zioła

(65 produktów)

Jesteś w: Zioła

Herbatki Ziołowe

 

W naszym sklepie z herbatą i ziołami dbamy o jakość i funkcjonalność. Nasze zioła są nie tylko pyszne, ale również korzystne dla Twojego zdrowia. Podążamy za zasadą, że jeśli zioła można zaparzyć i wypić, a jednocześnie przynoszą korzyści zdrowotne, to powinny znaleźć się w naszym asortymencie. Nie znajdziesz u nas ziół stosowanych tylko zewnętrznie, jako składnik okładów czy kosmetyków.

Wybierając nasze produkty, masz pewność, że pochodzą one od zaufanych dostawców. Zależy nam, aby nasze zioła były czyste, wolne od zanieczyszczeń powietrza, gleby czy chemikaliów.

Oferujemy zarówno zioła jednorodne, jak i mieszanki ziołowe, które zostały skomponowane pod kątem konkretnych funkcjonalności. 
 

Podział ziół (herbatek ziołowych) w naszej ofercie:

  1. Zioła jednorodne: W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne zioła jednorodne, takie jak liście brzozy czy pokrzywy, które są bogate w wartości odżywcze i pełne zdrowotnych właściwości.

  2. Mieszanki ziołowe: posiadamy unikalne mieszanki ziołowe, takie jak Płaski Brzuch, Mieszanka Oczyszczająca z Senesem czy Bukiet Ziół na Wieczór, komponowane pod kątem ich funkcjonalności i smaku.

  3. Zioła kwiatowe: Nasza oferta obejmuje kwiaty takie jak nagietek, hibiskus, jaśmin czy rumianek, które są  pełne pozytywnych właściwości.

  4. Owoce: Znajdziesz u nas owoce jak rokitnik, cytryniec chiński czy dzika róża, które są źródłem naturalnych składników odżywczych.

  5. Części naziemne:  Połączenie liści, kwiatów i łodyg zawierających cenne składniki, np. czystek czy gojnik

  6. Korzenie i Kory: W naszej ofercie znajdziesz korzenie takie jak lukrecja, tarczyca bajkalska, żeń-szeń, oraz kory jak lapacho czy vilcacora, które zazwyczaj mają bardzo silne działanie. 

 

Zioła dla smaku i dla zdrowia.

Jeśli lubisz pić zioła szczególnie ze względu na smak polecamy werbenę cytrynową, kwiat lipy, kwiat jaśminu lub klitorię ternateńską. Dobrze sprawdzą się też wszystkie nasze mieszanki ziołowe.