TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Yogi Tea

Yogi Tea

Yogi Tea - korzenna herbatka - mieszanka aromatycznych ziół i przypraw w skład której wchodzą: cynamon, kardamon, imbir, goździki, czarny pieprz.

Bardzo wydajna mieszanka, doskonale sprawdzająca się jako rozgrzewający dodatek do herbaty, lub jako składnik orzeźwiającego i energetycznego napoju korzennego.

Poszczególne składniki bardzo korzystnie wpływają na organizm, skutecznie go rozgrzewając i wzmacniając system odpornościowy.

 

Parzenie: jako dodatek do herbaty polecamy przygotowanie wywaru - pół łyżeczki mieszanki na ok. 200 ml gotujemy przez 15 minut i po 10 minutach odcedzamy. Taki wywar dodajemy w proporcji 1:1  lub 1:2 do zaparzonej czarnej herbaty, warto dodać również mleko i miód. Możemy również dodać samo mleko i miód bez czarnej herbaty w proporcji 1:1. 

* Przed spożyciem ziół, szczególnie w przypadku osób przyjmujących różnego rodzaju leki, zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parzenie
2 g / 200 ml
100°C
15 min
Parzenie: jako dodatek do herbaty polecamy przygotowanie wywaru - pół łyżeczki mieszanki na ok. 200 ml gotujemy przez 15 minut i po 10 minutach odcedzamy.
przeglądane