TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
do zapłaty 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

logo czarki


Herbaciarnia Czarka (Kraków, Floriańska 13 w piwnicy).

Nasza herbaciarnia to miejsce, którego sercem są herbaty. Tworząc ją, chcieliśmy połączyć kilka styli które wypływają z największych tradycji herbacianych: chińskiej, japońskiej oraz indyjskiej. Naszym celem było ukazanie jednak tego co łączy. Mamy nadzieję że nasza herbaciarnia będzie potrafiła być enklawą spokoju w samym sercu miasta, sposobem na mile spędzone chwile z przyjaciółmi, w przestrzeni wolnej od zgiełku. W lokalu dostępny jest internet bezprzewodowy (WiFi). Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty w godzinach: 10-22, w niedziele: 12-21.00 tel. 12 422-93-82  Aktualne menu >> (PDF 24MB).

                                       
Sklep z herbatą
 (Kraków,  Szpitalna 24)

Zapraszamy na zakupy herbat (w tym wiele unikatów które nie są dostępne w sklepie internetowym), akcesoriów, oraz yerba mate. Dwie ciekawe zmiany w sposobie prowadzenia sklepu stacjonarnego, to nieustanna degustacja będąca namiastką tradycyjnych chińskich sklepów z herbatą oraz samoobsługowa półka z największymi "hitami" herbat aromatyzowanych. (Fotografie na dole strony). Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach: 10-20, w soboty: 10-18. tel. 604 133-733

Zapraszamy na nasze forum dyskusyjne, gdzie można dowiedzieć się o aktualnych wydarzeniach


Herbaciarnia Czarka
 


Jak do nas trafić? Po wejściu do bramy przy ul. Floriańskiej 13, po 20 metrach mijamy filar po lewej stronie i za nim kierujemy się w lewo. Widzimy tam już zejście do piwnicy i tam tez jesteśmy. Nasze wejście znajduje się na przeciwko wejścia do sklepu odzieżowego UNDERGROUND.
 

Sklep z herbatą przy ul. Szpitalnej 24