TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

herbata owocowa

(27 produktów)

Herbatki Owocowe

 

Herbatki owocowe cieszą się w naszym sklepie niezmienną popularnością. Co ciekawe, oprócz walorów smakowych oraz aromatycznych, posiadają one ciekawe właściwości adekwatne do składu i kompozycji suszonych, kandyzowanych lub liofilizowanych owoców znajdujących się w tych mieszankach.

Bardzo często pytacie nas – co możemy polecić z herbat owocowych. Otóż nie jest to proste pytanie, z uwagi na to, że każdy może mieć inne preferencje. 

Oczywiście nie mamy herbatek owocowych w saszetkach – sprzedajemy tylko herbatki owocowe sypane, tzw. na wagę. Dbamy przy tym o właściwe selekcjonowanie tych mieszanek, dzięki temu mamy pewność wysokiej jakości. 

Korzystając z herbat owocowych sypanych, mamy pewność co pijemy. Zresztą sami możemy sobie sobie pewien rodzaj saszetki zrobić, nabywając filtry do herbaty - np. w rozmiarze 2. Wtedy też parzenie będzie wygodne, jednak ze świadomością, co wsypujemy do środka.

 

Typy herbatek owocowych


Ze względu na cechy tych herbatek (staramy się ich nie nazywać słowem herbata, gdyż rezerwujemy je dla produktów z rośliny Camellia sinensis – której w herbatkach owocowych nie ma), możemy podzielić mieszanki owocowe na: 

– rozgrzewające (najbardziej lubiane w miesiącach jesienno-zimowych),
– orzeźwiające (doskonałe do zaparzania w formie ice tea w czasie letnich dni, oraz jako herbaty na upały),
– egzotyczne (na bazie owoców tropikalnych, często pełne naturalnej słodyczy oraz niezwykle aromatyczne)
– tradycyjne (na bazie owoców lokalnych, takich jak malina, wiśnia, hibiskus, aronia, czarna porzeczka)

Co możemy polecić osobom które chcą zapoznać się z naszą ofertą? Zdecydowanie tzw. zestaw polecany - składający się z kilku różnych herbatek na próbę, w mniejszej ilości. Jest to oferta przekrojowa, dzięki której jesteśmy w stanie wyrobić sobie zdanie, czy coś nam smakuje lub nie. 
 

Polecane herbatki owocowe


Oprócz tego, polecamy bardzo smaczne bestsellery wśród naszych mieszanek: Moc Witamin, Bora Bora, Floryda, Malina i Lipa czy też klasyczna Malinowa.