KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
« Powrót | StartO nas

O nas

Sklep www.eherbata.pl poświęcony jest wszystkiemu, co wiąże się z herbatą.
Skierowany jest przede wszystkim do miłośników i pasjonatów herbaty, ale również do tych, którzy swą przygodę z herbatą dopiero zaczynają.

Można tutaj zapoznać się z historią pochodzenia herbaty, jej właściwościami, sposobem parzenia i rytuałem picia.

Herbata jest w Polsce ciągle jeszcze mało docenianym napojem - być może dlatego, że mało ją znamy, niewłaściwie parzymy, nie sięgamy po nowe smaki. Dla wielu z nas herbata jest tylko napojem do popijania posiłków. A szkoda!
Powoli jednak odkrywamy zalety egzotycznych odmian tego napoju, konkurujących ze zwykłą, czarną „ekspresową”.

Przeczytaj nasze zasady - dlaczego warto kupować u nas herbaty?

Sklep www.eherbata.pl powstał jako efekt fascynacji herbatą. Istnieje od wiosny 2006 roku. Z głęboką pokorą przyjmowaliśmy początki, które na pewno nie były łatwe. Na całe szczęście nie traktowaliśmy prowadzenia sklepu z herbatą jako źródła dochodów. Dzięki naszej pasji stworzyliśmy miejsce, z którego każdy może czerpać wiedzę na temat różnych herbat.

Naszym głównym celem jest przede wszystkim zachęcenie do odkrywania herbaty - do wejścia w ten fascynujący świat smaków i aromatów.

Dzisiaj jesteśmy dumni z wielu naszych klientów, którzy nam zaufali. Cieszymy się, że zdobyliśmy uznanie w tak wielu oczach. Duża popularność naszego sklepu bardzo nas mobilizuje i sprawia, że cały czas staramy się dołączać do oferty nowe herbaty, które zaspokoją gust wielu chętnych. Cieszy nas również rosnące zainteresowanie herbatami klasycznymi, które są poniekąd sercem naszego sklepu.

Od jesieni  2008 roku istniejemy także jako sklep z herbatą i herbaciarnia na ul. Floriańskiej 13 w Krakowie, gdzie chcemy stworzyć unikalne miejsce tętniące herbacianym życiem.

 
 
Od maja 2015 roku prowadzimy także sklep przy ul. Szpitalnej 24, gdzie przenieśliśmy sprzedaż internetową, a także sprzedajemy stacjonarnie wszystkie produkty dostępne u nas online oraz nowości, których nie dostaną Państwo nigdzie indziej. Więcej infomacji o sklepie jest tutaj.
 
 
 
 
 

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony na Facebooku, dostępnej tutaj i zapoznania się z naszą herbacianą historią.

 

Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test