KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA

Dostawa

SPOSOBY PŁATNOŚCI:

Należność za towary zakupione w naszym sklepie można uregulować na kilka sposobów:

1. Płatności za pobraniem. Zapłaty dokonujesz u listonosza Poczty Polskiej, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Przy płatności za pobraniem do wartości zamówienia trzeba doliczyć 12 zł (koszty wysyłki i usługi pobrania).
 

2. Płatności przelewem. Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po wpłacie pieniędzy na podane konto. W takim przypadku do wartości zamówienia trzeba doliczyć koszt przesyłki.

Dokonując wpłaty na konto, prosimy o podanie numeru zamówienia, oraz dodatkowo imienia i nazwiska osoby która składała zamówienie, jeśli przelew dokonywany jest przez inną osobę. 

eherbata.pl sp. z o.o. ul. Szpitalna 24, 31-024 Kraków

Przelewu można dokonać na następujące konto bankowe:

BZWBK 95 1090 2053 0000 0001 3083 7439

 

3. Płatności kartą kredytową lub mikropłatnościami: Istnieje możliwość płatności kartami płatniczymi za pomocą operatora Dotpay.

4. Darmowy odbiór osobisty: istnieje możliwość zakupu produktów przez sklep internetowy i odebranie go osobiście w naszym sklepie przy ul. Szpitalnej 24 w Krakowie. Odbiór jest możliwy po otrzymaniu przez nas potwierdzenia o zrealizowaniu zamówienia.

CZAS REALIZACJI:

Naszym priorytetem jest to, by Klient możliwie jak najkrócej oczekiwał na zamawiany towar. W przypadku płatności przelewem, jak i płatności za pobraniem, towar wysyłamy w ciągu:

- 24 godzin w dni robocze od momentu zaksięgowania płatności, o ile towar znajduje się w magazynie.

- 3-7 dni roboczych, jeśli nastąpi czasowy brak towaru i konieczne jest jego sprowadzenie od dostawcy. O terminie wysyłki klient zostaje poinformowany drogą elektroniczną lub telefoniczną, jeśli potrzebne są dodatkowe ustalenia.

 

KOSZTY PRZESYŁKI:

Koszty przesyłki pokrywa Kupujący. Przesyłki realizowane są za pośrednictwem:

Poczty Polskiej (przesyłka priorytetowa 7,80 zł) - zapewnia to dosyć krótki czas oczekiwania na przesyłkę od momentu wysłania.

Paczkomatów Inpost koszt 11,00 zł

Kuriera GLS - koszt 12 zł

UWAGA! - Bardzo istotna informacja: w przypadku realizacji jednorazowego zamówienia w kwocie powyżej 80 zł i wcześniejszej wpłaty na konto przelewem - koszty przesyłki priorytetowej Poczty Polskiej pokrywa nasz sklep. Jeśli analogiczne zamówienie jest powyżej 120 zł - koszty zarówno przesyłki Poczty Polskiej, Paczkomatu i Kuriera GLS pokrywa nasz sklep.

Przesyłki zagraniczne - Są one uzależnione ściśle od wagi przesyłki oraz regionu docelowego. Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, EMS, kuriera GLS, oraz kuriera Yodel dedykowanego na rynek Wielkiej Brytanii. Poniżej przedstawiamy przykładową opcję która w zależności od kraju, może się różnić.

Irlandia: 0-350g - 21 zł

350-500g - 32 zł

500-1000g - 36 zł

1-2 kg - 40 zł

2-5 kg - 109 zł

Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test