TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zestawy herbat

(26 produktów)

Zestawy Herbat


W tym dziale znajdziecie specjalnie wyselekcjonowane, skomponowane przez nas zestawy herbat i zestawy ziół. Znajdziecie tu przede wszystkim „zestawy polecane”, czyli pakiety próbek najpopularniejszych herbat w swojej kategorii: herbat czarnych, zielonych, białych, pu-erh i oolong. Oferujemy zarówno zestawy herbat klasycznych, jak też herbat z dodatkami. Mamy też specjalne zestawy tematyczne, na przykład zestaw chiński, składający się z najpopularniejszych codziennych czystych herbat z Chin, dostępny sezonowo zestaw herbat darjeeling z najświeższych wiosennych zbiorów, czy zestaw zielony – 3 popularne codzienne herbaty zielone. Zimą dużą popularnością cieszy się zestaw korzenny, w skład którego wchodzą aromatyczne korzenne herbaty czarne i herbatki owocowe. 

Dla koneserów szczególnie interesujący będzie Zestaw Herbat Klubowych – limitowana edycja starannie wyselekcjonowanych herbat premium. To herbaty niedostępne w naszej regularnej ofercie. Kupując ten zestaw nie tylko skosztujecie wyśmienitych herbat, ale też sporo się o nich dowiecie, bo zawsze dodajemy do zestawu kilka stron tekstu pełnego wiedzy o herbacie!

 

Zestawy herbat na prezent


Dostępne tu zestawy herbat mogą stać się świetnym i nieszablonowym upominkiem. Także dlatego skomponowaliśmy kilka zestawów specjalnie w tym celu. Prawie każda Mama ucieszy się z zestawu aromatycznych herbat dobrej jakości! To dla nich jest zestaw herbat dla mam, przygotowany w oparciu o herbaty cieszące się szczególną popularnością wśród naszych drogich klientek. Panowie chętniej wybierają intensywne herbaty klasyczne, więc to one tworzą zestaw herbat dla taty. Herbata to dobry prezent na ślub, urodziny, imieniny i pod choinkę. 
 

Funkcjonalne zestawy herbat


Wiele różnych ziół i herbat ma podobne działanie prozdrowotne lub działanie uzupełniające się. Szczególnie poszukiwane są zioła i herbaty o działaniu oczyszczającym, a także odchudzającym. Przygotowaliśmy więc gotowe zestawy: intensywne oczyszczanie organizmu oraz smaczne wyszczuplanie. Jeśli zaś chcecie wspomóc swój system immunologiczny, być może zainteresuje Was zestaw ziół i herbat na odporność. Pamiętajmy jednak, że chociaż herbaty i zioła są zdrowe, to nie mogą być stosowane jako lekarstwa, a jedynie jako uzupełnienie zdrowej diety i zdrowego stylu życia!