TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zestaw Intensywne oczyszczanie organizmu

Zestaw Intensywne oczyszczanie organizmu

Intensywne oczyszczanie organizmu to komplet herbat i ziół składający się z pięciu różnych produktów pakowanych w osobne torebki po 50g netto każda:

1. Lapacho (50 g)
3. Yerba Mate Green (50 g)
4. Moc Aloesu (50 g)
5. Pu-Erh Mini Tuocha (50 g)**


Skuteczne odchudzanie jest dzisiaj marzeniem wielu z nas. Na podstawie kilku lat własnych doświadczeń, oraz doświadczeń naszych wspaniałych klientów, proponujemy dwa unikalne zestawy opracowane na bazie naszej oferty. Pierwszy zestaw „Intensywne oczyszczanie organizmu” jest pierwszym krokiem do odzyskania wspaniałej figury. W zestawie same dobrodziejstwa natury!

Zaczynając intensywne oczyszczanie organizmu polecamy stosować się do instrukcji, która pomoże we właściwym ukierunkowaniu tego procesu. Zawarte tam podpowiedzi, oraz szereg sprawdzonych, praktycznych informacji, pozwolą właściwie wykorzystać ogromny potencjał drzemiący w tym zestawie.

Po okresie intensywnego oczyszczania organizmu przychodzi czas na znacznie przyjemniejsze smakowo stosowanie herbat i ziół zawartych w drugim zestawie, który pomaga wzmocnić przyjemność i radość z osiąganych efektów, oraz ugruntować zdobycze w postaci utraty zbędnych dla organizmu kilogramów. Zobacz drugi zestaw:  Smaczne wyszczuplanie.


* Przed spożyciem ziół, szczególnie w przypadku osób przyjmujących różnego rodzaju leki, zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
** Zastrzegamy możliwość wymiany na inną herbatę Pu-erh, tej samej lub lepszej jakości.

Parzenie

Zestaw Intensywne oczyszczanie organizmu

smak
     
4.83
aromat
     
4.67
42,75
wysyłka: w ciągu 1-2 dni opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
4.75 6 5 0
Aneta smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Nie wierzyłam nigdy w działania herbat / ziół/ magicznych tabletek, lecz tym razem jestem zachwycona efektami - w dwa tygodnie zgubiłam na wadze 4 kg !!! piję ten zestaw zgodnie z załączoną instrukcją, odstawiłam białe pieczywo i słodycze...widzę o ubraniach jak zrobiły się luźne, czuję się lekka, zeszła woda z organizmu. Polecam każdemu, kto jak ja nie ma czasu na regularne ćwiczenia, a chce zgubić trochę kilogramów i czuć się dobrze w swoim ciele!
Joanna smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Super kontakt ze sprzedajacym, herbaty bardzo pyszne, wszystko rozpisane na opakowaniach, smaki różnorodne- każdy znajdzie coś dla siebie. fajne gratisy pozwalające na sprawdzenie innych smaków. Polecam
Aleksandra smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
zdecydowanie lepsza od dotychczasowych zielonych jakie piłam. Delikatna, nie ma gorzkiego posmaku, aromatyczna i ten przyjemny zapach combuchy. Smaczna
Halina smak  
     
5.00     aromat  
     
4.00
ten zestaw jest smaczny, czuję się lekka,pobudzona,nie piję kawy, polecam innym.
Ewa smak  
     
5.00     aromat  
     
4.00
Zestaw herbat super, konkretny opis ich stosowania polecam
Izabela smak  
     
4.00     aromat  
     
5.00
błyskawiczna przesyłka, zestaw bardzo dobry. polecam
     
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane