TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zestaw ceramiki do herbaty | Zestaw do herbaty

(17 produktów)
darmowa dostawa Zestaw Gongfu Basic
ocena
     
4.33

Zestawy ceramiki do herbaty | Zestawy do parzenia herbaty


Zapraszamy do odkrycia naszych kompletnych zestawów ceramiki herbacianej, stworzonych z myślą o prawdziwych pasjonatach herbaty. Nasze zestawy składają się z dbałością dobranych elementów, które pozwalają na wygodne parzenie i eleganckie podanie ulubionej herbaty liściastej. Wierzymy, że wysoka jakość herbaty zasługuje na odpowiednią oprawę, dlatego nasze naczynia ceramiczne są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne.
 

W naszej ofercie posiadamy następujące zestawy:

1. Zestawy do parzenia herbaty: Czajniczek z czarkami

To uniwersalny zestaw do parzenia i serwowania herbaty liściastej. Pozwoli na wygodne zaparzenie herbaty i eleganckie jej podanie. W naszej ofercie posiadamy zestawy czajniczków z dwoma lub czterema czarkami. 

2. Zestaw do parzenia w stylu gongfu cha

Te zestawy to propozycja dla prawdziwych miłośników tradycyjnego parzenia herbaty gongfu cha. Dla rozpoczynających przygodę z gongfu cha polecamy Zestaw Gongfu Basic, w którego skład wchodzą: gliniany czajniczek, czarki, szczypce i chapan. A dla podróżujących pasjonatów herbaty mamy zestawy podróżne gongfu cha, które pozwolą Ci cieszyć się herbatą w każdym miejscu.

3. Zestawy czarek

Eleganckie zestawy czarek, zapakowane w stylowe pudełka, to doskonały pomysł na prezent dla Ciebie lub Twoich bliskich. Każdy zestaw emanuje klasą i estetyką, sprawiając, że parzenie herbaty staje się wyjątkowym doświadczeniem.

4. Zestaw kiperski

Wśród zestawów ceramiki znajdziecie też profesjonalny kubek kiperski – używany w przemyśle herbacianym do oceny jakości herbaty. Zestaw ten dobrze sprawdzi się jednak również do codziennego parzenia herbaty dla jednej osoby. 


Jeśli nie znalazłeś tutaj tego, czego szukałeś, to zajrzyj też do działu z czajniczkami i dzbankami oraz z czarkami. Być może skompletujesz swój własny, unikalny zestaw do herbaty, który odzwierciedla Twój indywidualizm.