KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Zestaw Polecany - Herbaty Oolong

Zestaw Polecany - Herbaty Oolong

Aromat:
     
(ocena: 4/5)
Smak:
     
(ocena: 4/5)
Asortyment:
Gramatura i cena:
dostępność:
niedostępny
Opis produktu

Zestaw polecany – herbaty oolong

Przedstawiamy Państwu zestaw herbat polecanych przez nas, a także przez naszych Klientów. Zestaw to pięć "próbek" po 15g każda.

Jeśli nie możesz zdecydować się na jedną herbatę a chcesz poznać wiele smaków i zapachów przy jednych zakupach, ten zestaw to idealny wybór własnie dla Ciebie!

Uwaga! Aby maksymalnie skrócić czas realizacji zamówienia, sklep eherbata.pl zastrzega sobie prawo do zmiany herbat w zestawie polecanym w przypadku braku któregokolwiek z produktów.

Zobacz nasz filmik z wyprawy do Chin!

 
Sposoby parzenia
3 g / 150 ml
85-95°C
1-2 min.
Oceny i opinie
Nie znałam dotąd herbat oolong, postanowiłam spróbować. I już wiem, że się nie polubimy. O ile delikatny i rzeczywiście jakby mleczny smak milk oolong jestem w stanie zaakceptować, jak również bai hao który smakuje dla mnie jak parzone siano, to bao zong jest czymś, czego nie jestem w stanie przełknąć, on po prostu śmierdzi.
Agnieszka Przybylska | 21.11.2016
aromat:
     
(1/5)
smak:
     
(1/5)
Rewelacyjny zestaw dla każdego, a Milk Oolong oraz Mi Lan Xian to mistrzostwo świata! :)
Tomasz Musiał | 06.04.2016
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Świetny zestaw dla każdego, kto z oolongami nie miał jeszcze wiele wspólnego, czyli pewnie dla każdego, kto dopiero zaczyna przygodę z dobrą herbatą... Można się zdziwić, jak wiele różnic jest między różnymi oolongami (zwłaszcza "zielonymi" i "czarnymi").
Karol Grodzicki | 05.05.2015
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Witam. Otrzymałem paczuszkę, zgrabnie zapakowana. Czas dostawy też super. Dopiero zaczynam swoją przygodę z herbatą tą prawdziwą herbatą. I Oolongi poszły na pierwszy ogień jako coś zupełnie nie znanego. Pierwszą z paczuszki jaką pije w tym momencie to Ali Shan Mountain i mam w związku z tym pytanie, jaki sposób zaparzania tej herbaty preferujecie? Państwa sklep sugeruje na opakowaniu czas parzenia około 1 minuty i temp. wody 90 stopni. Na stronie jest trochę inaczej. Herbata naprawdę niezłą w smaku i zupełnie inna niż cokolwiek co piłem do tej pory. Jeśli chodzi o smak to jednak troszkę ją chyba sparzam bo ma lekki posmak goryczki na języku. A może tak ma być ? :) Tak jak mówię, jestem laikiem
Piotr Chucki | 20.03.2014
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Rekomendacje
Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test