TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kwiat Jaśminu

Kwiat Jaśminu
herbata:
region:
Chiny, chiny
funkcjonalność:
przeciwbólowe, przeciwstresowe, antydepresyjne, dodatek do herbat, antydepresyjne, dodatek do herbat, przeciwbólowe, przeciwstresowe
aromat:
jaśminowy, kwiatowy

Kwiat jaśminu należy do gatunku pnączy lub niskich krzewów. Pochodzi z ciepłych obszarów Afryki, Azji i Australii. Od wieków jest uważany za jeden z najpopularniejszych dodatków do herbat zarówno zielonych, białych i czarnych (herbata jaśminowa, Phoenix pearl,).

Z jaśminu można także przyrządzać napar. W tym celu należy kwiaty jaśminu zalać wodą o temp. 96°C. Długość parzenia zależeć będzie od intensywności jaką chcemy uzyskać. Zalecany jest przy bezsenności, depresji i bólach przewodu moczowego.

Należy pamiętać, iż nasz kwiat jaśminu nie jest intensywnie pachnącym jaśminowcem, którego używa się do aromatyzacji herbat i stosuje się głównie w branży kosmetycznej. Posiadany przez nas w sprzedaży kwiat jaśminu daje żółty napar o słodkawym i mlecznym smaku, oraz delikatnym kwiatowym aromacie.

Wskazana dla osób: z bezsennością, depresją, bólami przewodu moczowego.

Sposób przygotowania: Kwiaty jaśminu zalać wodą o temp. 96°C, parzyć 5 minut pod przykryciem. Kwiaty jaśminu można dodać do innych zaparzanych naparów.

Kraj pochodzenia: Chiny


* Przed spożyciem ziół, szczególnie w przypadku osób przyjmujących różnego rodzaju leki, zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Parzenie
5 g / 250 ml
96° C
5 min
Kwiaty jaśminu zalać wodą o temp. 96 st, parzyć 5 minut pod przykryciem. Kwiaty jaśminu można dodać do innych zaparzanych naparów.

Kwiat Jaśminu

smak
     
5.00
aromat
     
5.00
50g - 19 zł
100g - 38 zł
dostawa: wysyłka ekspresowa od 10 zł, darmowa dostawa w Polsce od 150 zł, EUROPA za 45 zł, USA za 85 zł, zobacz szczegóły dostawy, płatności i zwrotu >>
opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-17.00
OPINIE
5.00 1 5 0
Wioletta smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Rewelacyjnie wycisza, polecam pic wieczorem przy problemach z zaśnięciem
     
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane