TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
do zapłaty 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
powrót do listy artykułów

 

Zakupy w eherbata.pl? Czyli dlaczego warto u nas kupować herbatę...

 
Ktoś może pomyśleć: ładna strona, bogaty wybór i darmowa przesyłka - więc kupuję :). Wszystko pięknie, lecz proszę, przeczytaj nasze zasady, aby wiedzieć czym różnimy się od innych sklepów i dlaczego naprawdę warto nam zaufać.
 
1. Opinie - większość naszych klientów dowiaduje się o nas od znajomych, traktując nas jako sprawdzony i godny polecenia sklep.
 
2. Pasja - nie sprzedajemy herbaty tylko po to, aby na niej zarobić. Sklep zrodził się z pasji, którą mamy w sobie i zarażamy nią wprost innych, gdyż uważamy, że warto poświęcić się tak wspaniałemu poznawaniu herbacianego szlaku.
 
3. Zaufanie - jesteśmy sklepem, który ma swoją realną siedzibę - można do nas przyjść, napić się herbaty i jej doświadczyć.
 
4. Relacje - spośród kilku tysięcy klientów większość pamiętamy z imienia, nazwiska i preferencji herbacianych :) W naszej herbaciarni nasi bywalcy wiedzą, że zawsze można na nas liczyć, zamienić kilka słów i podzielić się herbacianymi wrażeniami.
 
5. Jakość - wielu uznaje nas za ekspertów w tej dziedzinie. My wiemy, że tak naprawdę ekspertem zostaje się nie na papierze, a przez doświadczenie.
 
6. Oryginalność - wyznajemy prostą zasadę, która nas wyróżnia. Złoty środek pozwala nam rozwijać herbaciane marzenia i doświadczenie, a jednocześnie mieć pewność, że mamy w swojej ofercie sprawdzone gatunki herbat i roślin uznane w swych kategoriach za naprawdę godne uwagi.
 
7. Społeczność - prowadzimy forum dyskusyjne, organizujemy pokazy parzenia herbat, degustacje, promujemy wiedzę herbacianą. Prowadzimy również Klub Herbaciany, będący sercem herbacianej społeczności, w ramach którego planujemy ciekawe spotkania, zloty, festiwale, podróże oraz realizację herbacianych zainteresowań uczestników.
 
8. Wybór - ponad 350 pozycji herbacianych (są wśród nich takie, które mamy tylko my w tej części Europy) oraz wiele unikalnych akcesoriów, często będących dziełem ręcznie wykonanym przez człowieka. Jeśli nie mamy wymarzonej przez kogoś herbaty - sprowadzamy czasem coś na specjalne życzenie.
 
9. Świeżość - u nas herbata nie zalega miesiącami w nieszczelnych opakowaniach. Czasami znika zdecydowanie za szybko :)
 
10. Specjalizacja - chociaż staramy się być najlepsi w klasycznych herbatach to owocowe, funkcjonalne i pachnące herbatki oraz zioła są przez nas starannie dobierane.
 
11. Darmowa przesyłka - cieszymy się, że tak wiele osób z niej korzysta, sprawiając, że zakupy w naszym sklepie są naprawdę wygodne i nic dodatkowego nie kosztują. Wystarczy zamówić za więcej niż 80 zł i wpłacić wcześniej przelewem. Przesyłka niejednokrotnie dociera do klienta na następny dzień od otrzymania przez nas wpłaty.
 
12. Program rabatowy - u nas nie musisz kupować przez 10 lat paliwa, aby dostać w zamian jedynie suszarkę... Każda wydana złotówka to jeden punkt, a im więcej punktów tym wyższy rabat na zakupy.
 
13. Punkt ludzki - łatwo jest pisać o zaletach i o tych 99% kiedy jesteśmy zadowoleni...Uważamy jednak, że prawdziwą klasę każdego sklepu poznać można w sytuacjach trudnych (reklamacjach, pomyłkach).