TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

   eherbata.pl

   (5 produktów)
   powrót do listy artykułów

   Kubek z zaparzaczem


   Piękny kubek z zaparzaczem , to oryginalny pomysł na trafiony prezent! Często szukacie wzorów na kubkach które są unikalne, ale od razu kojarzą się z azjatyckim charakterem. Wiele z naszych kubków do herbaty z zaparzaczem nazwiązuje wzorem do natury. 
    

   Sposób na zaparzenie smacznej herbaty


   Korzystając z naszego kubka z zaparzaczem ceramicznym, herbata ma dość sporo miejsca aby się rozwinąć, co jest bardzo istotne parząc herbatę liściastą.  Dziurki w zaparzaczu są bardzo uniwersalne, nie za duże ale też niezbyt małe. Nie polecamy parzyć w takim kubku z zaparzaczem herbat bardzo drobnych, a już absolutnie nie pseudoherbat typu dust, granulowanych ctc. Również parzenie rooibosa nie będzie najlepszym pomysłem, gdyż dziurki są większe od jego drobnych igiełek.
    

   Wielokrotne parzenie


   Korzystając z takiego zaparzacza ceramicznego, można zaparzyć dobrą herbatę wielokrotnie. Herbaty oolong, zielone, ale również dobre herbaty czarne warto zaparzać kilka razy, aby wydobyć z nich wiele cennych smaków i składników.  Wygodna przykrywka pozwala najpierw przykryć kubek z naparem podczas parzenia, a następnie po oddzieleniu zaparzacza od naparu, na wewnętrzą część pokrywki skutecznie odstawić zaparzacz. Należy przy tym zachować standardowe środki ostrożności aby się nie poparzyć gorącą herbatą. Kubek z zaparzaczem pozwala na wygodne parzenie herbaty.