TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

   eherbata.pl - sklep z herbatą liściastą

   (5 produktów)
   powrót do listy artykułów

   Kubek z zaparzaczem i pokrywką

   Kubek z zaparzaczem może być bardzo praktycznym narzędziem do parzenia herbaty liściastej i ziół. Dzięki niemu, bez używania dodatkowych akcesoriów, przygotujemy pyszny napar. To wygodne narzędzie do szybkiego zaparzenia herbaty liściastej. W naszej ofercie znajdziesz kubki ze wzorami nawiązującymi do natury, w azjatyckim stylu.

    

   Jakie herbaty można parzyć w kubku z zaparzaczem?

   Korzystając z naszego kubka z zaparzaczem ceramicznym, herbata ma dość sporo miejsca aby się rozwinąć, co jest bardzo istotne parząc herbatę liściastą.  Dziurki w zaparzaczu są bardzo uniwersalne, nie za duże ale też niezbyt małe. Kubek z zaparzaczem polecamy do parzenia herbat o średnio dużych liściach. Nie polecamy parzyć w takim kubku z zaparzaczem herbat bardzo drobnych, a tym bardziej herbat typu dust, granulowanych ctc. Również parzenie rooibosa nie będzie najlepszym pomysłem, gdyż dziurki są większe od jego drobnych igiełek.

    

   Wielokrotne parzenie w kubku z zaparzaczem

   Korzystając z takiego zaparzacza ceramicznego, można zaparzyć dobrą herbatę wielokrotnie. Herbaty oolong, zielone, ale również dobre herbaty czarne warto zaparzać kilka razy, aby wydobyć z nich wiele cennych smaków i składników.  Wygodna przykrywka pozwala najpierw przykryć kubek z naparem podczas parzenia, a następnie po oddzieleniu zaparzacza od naparu, na wewnętrzą część pokrywki skutecznie odstawić zaparzacz. Należy przy tym zachować standardowe środki ostrożności aby się nie poparzyć gorącą herbatą. Kubek z zaparzaczem pozwala na wygodne parzenie herbaty.