TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka €0 ; dostawa od €1,63, do darmowej brakuje €23,28
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od €1,63, do darmowej brakuje €23,28
do zapłaty €0
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zestaw Polecany - Herbaty Oolong

Zestaw Polecany - Herbaty Oolong
herbata:

Zestaw polecany – herbaty oolong

Przedstawiamy Państwu zestaw startowy herbat polecanych przez nas, a także przez naszych Klientów. Zestaw to pięć „próbek” po 15g każda.

Jeśli nie możesz zdecydować się na jedną herbatę a chcesz poznać wiele smaków i zapachów przy jednych zakupach, ten zestaw to idealny wybór własnie dla Ciebie!

Uwaga! Aby maksymalnie skrócić czas realizacji zamówienia, sklep eherbata.pl zastrzega sobie prawo do zmiany herbat w zestawie polecanym w przypadku braku któregokolwiek z produktów.


*herbatę oolong można w Polsce spotkać pod błędną nazwą herbata niebieska. Prawidłowe tłumaczenie chińskiego terminu qingcha to herbata turkusowa.
Parzenie
4-5 g / 250 ml
85-95°C
1-2 min.

Zestaw Polecany - Herbaty Oolong

smak
     
5.00
aromat
     
5.00
dostawa: od 7 pln, darmowa dostawa od 100 pln, wysyłka ekspresowa do 24h,
za granicę za 36 pln (stały koszt)
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-17.00
OPINIE
5.00 3 5 0
Karol smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Świetny zestaw dla każdego, kto z oolongami nie miał jeszcze wiele wspólnego, czyli pewnie dla każdego, kto dopiero zaczyna przygodę z dobrą herbatą... Można się zdziwić, jak wiele różnic jest między różnymi oolongami (zwłaszcza "zielonymi" i "czarnymi").
Piotr smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Witam. Otrzymałem paczuszkę, zgrabnie zapakowana. Czas dostawy też super. Dopiero zaczynam swoją przygodę z herbatą tą prawdziwą herbatą. I Oolongi poszły na pierwszy ogień jako coś zupełnie nie znanego. Pierwszą z paczuszki jaką pije w tym momencie to Ali Shan Mountain i mam w związku z tym pytanie, jaki sposób zaparzania tej herbaty preferujecie? Państwa sklep sugeruje na opakowaniu czas parzenia około 1 minuty i temp. wody 90 stopni. Na stronie jest trochę inaczej. Herbata naprawdę niezłą w smaku i zupełnie inna niż cokolwiek co piłem do tej pory. Jeśli chodzi o smak to jednak troszkę ją chyba sparzam bo ma lekki posmak goryczki na języku. A może tak ma być ? :) Tak jak mówię, jestem laikiem
Tomasz smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Rewelacyjny zestaw dla każdego, a Milk Oolong oraz Mi Lan Xian to mistrzostwo świata! :)
     
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane