TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 zł ; wysyłka od 9 zł, do darmowej wysyłki brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
wysyłka od 9 zł, do darmowej wysyłki brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Gruzińska Kvenobani Premium 2020

Gruzińska Kvenobani Premium 2020
Gruzińska Kvenobani Premium 2020 – jeszcze wyższej klasy czarna herbata gruzińska ze wsi Kvenobani. Delikatna, słodka i ziołowa.

Pięknie zachowane, duże liście mają ujmujący, syropowy i owocowy aromat. Napar jest natomiast bardzo delikatny i wyraźnie ziołowy. Świetna herbata o „deserowym” profilu smakowym. Prawie całkowicie pozbawiona goryczy, błyszczy przy długim parzeniu – w Gruzji popularne jest na przykład parzenie herbat w karafkach, jak przystało na kraj o tak długiej tradycji winiarskiej.

Czy kojarzy Wam się z herbatą pana Ramiza i innymi herbatami ze wsi Chakvi? Powinna, bo to herbata wytwarzana w tym samym stylu, według instrukcji pana Ramiza. Dobrze wiedzieć, że ta unikalna technika produkcji naszym zdaniem najlepszej herbaty gruzińskiej znalazła kontynuatorów.  

Herbata pochodzi ze starego, przez wiele lat opuszczonego herbacianego ogrodu we wsi Kvenobani. Ogród ten został przywrócony do życia wysiłkiem międzynarodowej społeczności herbacianej, a pomysłodawcą projektu był Petr Sič. Także my wzięliśmy udział w tym przedsięwzięciu wynajmując część pola. Cieszymy się, że parę lat od rozpoczęcia projektu możemy Wam już oferować tak świetną herbatę z tego ogrodu.

Zbiory: maj 2020
Pochodzenie: Gruzja, Kvenobani 

 
Parzenie
5g / 250ml wody
96°C (wrzątek)
I parzenie: 4-5 minut
II parzenie: 10 minut
2 parzenia

Gruzińska Kvenobani Premium 2020

czekamy na dostawę

25g - 18 zł czekamy na dostawę
50g - 34 zł czekamy na dostawę
100g - 68 zł czekamy na dostawę
wysyłka: w ciągu 1-2 dni opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
5 1 5 0
     
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane