TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
do zapłaty 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
Ceylon Ruhuna Golden Garden
Ceylon Ruhuna Golden Garden – czarna herbata ze Sri Lanki, uprawiana na plantacjach w regionie zwanym Ruhuna, czyli Prowincji Południowej. 
 
Ruhuna położona jest na południu wyspy Ceylon. Wysokość plantacji nie przekracza tam 600 m n.p.m. (dla porównania herbaty z Nuwara Eliya rosną nawet na 2 tys. m n.p.m.), jednak odpowiednie warunki klimatyczne takie, jak klimat monsunowy, relatywnie bliska odległość do morza i żyzne gleby niewątpliwie wpływają na zaskakująco głęboki i pełny smak naparu. W posmaku wyraźna jest długo rozchodząca się przyjemna słodycz, najbardziej kojarząca się z z miodem. To przykład dobrej jakościowo herbaty, którą można kupić za niewielką cenę.  
 
Pierwsze plantacje w Ruhunie pojawiły się na początku XX wieku. Na przestrzeni lat herbata w tym regione zaczęła odgrywać coraz ważniejsza rolę. Współcześnie to obszar przodujący w ilości sprzedawanej herbaty. Razem z plantacjami Sabaragamuwa stanowią aż 60% rocznej produkcji herbaty na Ceylonie. 

Sposób przygotowania naparu: 1 łyżeczka (około 3 gramy) liści zalewamy 150 ml wody o temperaturze 96 °C. Parzymy około 2-3 minuty w zależności od upodobań. Herbatę można zalewać dwukrotnie. Drugie parzenia powinno trwać od 3-5 minut. 

Ceylon Ruhuna Golden Garden

dostawa: od 7 PLN, darmowa dostawa od 100 PLN, wysyłki ZAGRANICZNE za 45 PLN (stały koszt)
wysyłka ekspresowa w ciągu 24h
opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-sb 10-20.00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
typ:
czarna
region:
Cejlon (Sri Lanka)
funkcjonalność:
rozgrzewające, pobudzające, śniadaniowe, codzienne
Parzenie
4g / 250ml wody
96° C
2-3 min
1 łyżeczka (około 3 gramy) liści zalewamy 150 ml wody o temperaturze 96 °C. Parzymy około 2-3 minuty w zależności od upodobań. Herbatę można zalewać dwukrotnie. Drugie parzenia powinno trwać od 3-5 minut.
OCEŃ PRODUKT
     
     

trwa wysyłanie opinii...

ostatnio przeglądane