KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Zestaw Polecany - Herbaty Białe

Zestaw Polecany - Herbaty Białe

Aromat:
     
(ocena: 5/5)
Smak:
     
(ocena: 5/5)
Asortyment:
Gramatura i cena:
Opis produktu

Zestaw polecany – herbaty białe

Przedstawiamy Państwu zestaw herbat polecanych przez nas, a także przez naszych Klientów. Zestaw to pięć "próbek" po 15g każda.

Jeśli nie możesz zdecydować się na jedną herbatę, a chcesz poznać wiele smaków i zapachów przy jednych zakupach, ten zestaw to idealny wybór własnie dla Ciebie!
 Uwaga! Aby maksymalnie skrócić czas realizacji zamówienia, sklep eherbata.pl zastrzega sobie prawo do zmiany herbat w zestawie polecanym w przypadku braku któregokolwiek z produktów.
 

* Dla uzyskania właściwego smaku i "wydobycia" z herbaty zdrowotnych właściwości, należy pamiętać, aby po każdym parzeniu oddzielić liście od naparu.

 

Sposoby parzenia
3 g / 150 ml
85°C
2-5 min
Oceny i opinie
Ja też gorąco polecam. Słynna paklum to poezja. Jak rzadko która ze szlachetnych czystych herbat ma wspaniały aromat. Przy okazji, są to bardzo zdrowe herbaty. Cena zestawu jest dość umiarkowana. Miłego picia :-)
Anna Skoczeń | 10.12.2014
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Na "pierwszy ogień" zaparzyłem White Monkey. Teraz przyszła pora na Paklum. Wspaniałe doznania. Polecam zestaw dla wkraczających w Świat białych herbat. Dzięki za opisy herbat na stronie www. Dostawa b. szybka. Herbaty, każda z opisem parzenia, zapakowane w metalizowane torebki strunowe. Pozdrawiam.
Cezary Banach | 22.03.2014
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test