TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Czarka Metaliczna I – Andrzej Mędrek

Czarka Metaliczna I – Andrzej Mędrek
Czarka Metaliczna I – Andrzej Mędrek – nieduża czarka wykonana z kamionki, pokryta unikalnym metalicznym szkliwem opracowanym przez autora czarek – krakowskiego artystę, Andrzeja Mędrka. 

Wnętrze czarki pokryte jest szkliwem transparentnym, które ujawnia beżowy kolor samej kamionki. Zewnętrzne ścianki pokrywa autorskie szkliwo metaliczne w kolorze grafitowym ze złotymi przebiciami. Wielkość i rozmieszczenie tych złotych plam są w dużej mierze przypadkowe, więc każda czarka jest unikalna. To nie tylko piękne, ale też wygodne i praktyczne czarki. Bardzo lubimy pić z nich herbatę. 

Czarka Metaliczna I to najmniejszy z 3 rozmiarów: czarki tu dostępne mają użytkową pojemność od 50 do 70 mililitrów. Jako rękodzieło wytwarzane na kole garncarskim, a nie z formy, czarki mogą się od siebie nieco różnić kształtem. Wybieramy je losowo. Poniżej podane wymiary są orientacyjne. 

Wysokość: 4,5 - 5,5 cm
Średnica: 6 - 7 cm
Pojemność: 50 - 65 ml
Masa: 70 - 90 g

Czarka Metaliczna I – Andrzej Mędrek

ocena
     
5.00
50
wysyłka: w ciągu 1-2 dni roboczych zamów przez telefon   604 133 733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
5.00 1 5 0
Grzegorz 21.04.2023 ocena  
     
5.00
Bardzo dobrze wykonana czarka. Niezwykle poręczna i wygodna, świetnie wyważona, pewnie leży w dłoni. Faktura pod palcami wyczuwalna, gładka i przyjemna. Herbata z niej smakuje dobrze, jest aromatyczna. Jedyny minus, to fakt, że metaliczne fragmenty wydają szybko się utleniać i zmieniły/zmieniają kolor ze złotego na ciemno-miedziany/brązowy (celowy zabieg twórcy?). Prócz tego godna polecenia i do codziennego gong fu w pojedynkę w parze z mniejszym gaiwanem i jako część zestawu na większe spotkanie, świetnie sprawdzi się wszędzie.
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane