KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Malawi Thyolo Dark Fired

Malawi Thyolo Dark Fired

Aromat:
     
(ocena: 4/5)
Smak:
     
(ocena: 4/5)
Asortyment:
Gramatura i cena:
dostępność:
niedostępny
Opis produktu
Malawi Thyolo Dark Fired - intensywna i wydajna czarna herbata z Afryki. Wyższa jakość niż większość czarnych herbat afrykańskich.
 
Herbata ta charakteryzuje się przede wszystkim wyraźnymi drzewnymi nutami, będącymi efektem mocniejszego palenia. Przy delikatniejszym zaparzeniu jest słodka, owocowo-żywiczna, natomiast przy dłuższym parzeniu lub większej ilości użytych liści pokazuje pazur - duża moc, palony charakter i możliwość nawet trzykrotnego parzenia jednej porcji liści.
 
Herbata z Malawi po raz kolejny pozytywnie nas zaskakuje. Malawi White Peony i Zomba Pearls to już od dłuższego czasu mocne punkty w naszej ofercie herbat białych.
 
 
Sposoby parzenia
5g/250ml wody
96°C
2 minuty
Oceny i opinie
Herbata o bardzo charakterystycznym suszu pachnącym lekkim kakaowym aromatem. Podobna trochę do Wild Yunnan Moonlight. Po zaparzeniu aromat kojarzy się z Assam, choć to zupełnie inna półka. Herbata ma wszelkie szanse spodobać się entuzjastom jakościowych herbat o intensywnym naparze.
Tomasz Wrześniewski | 09.04.2016
aromat:
     
(4/5)
smak:
     
(4/5)
Rekomendacje
Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test