TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Rooibos Nugat

Rooibos Nugat
NOWOŚĆ

Rooibos Nugat – mieszanka liści afrykańskiego czerwonokrzewu z płatkami migdałów i orzechami laskowymi. Dodatek łupin kakaowych, pestek moreli i kawałków liofilizowanej śliwki zbudował intrygujące tło smakowo-zapachowe, które warto poczuć i spróbować. 


Chcąc zaproponować Państwu coś nowego, długo poszukiwaliśmy rooibosa, który wyróżni się ciekawymi walorami smakowymi od naszych dotychczasowych propozycji. Już pierwsze spotkanie z tym rooibosem zostało przyjęte entuzjastycznie. Po otwarciu torebki w powietrzu uniósł się przyjemny zapach, który przywiódł nam na myśl przepyszny nugat. 
 

Czym jest nasz Rooibos Nugat?


W naszym rooibosie oprócz liści afrykańskiego czerwonokrzewu można doszukać się tego co charakterystyczne jest dla nugatu; słodycz oraz orzechowe, migdałowe i kakaowe akordy. Ciekawym zabiegiem okazał się dodatek liofilizowanej śliwki, który sprawił, że ta mieszanka nabrała unikatowości.

Polecamy rooibosa nugatowego jako napar o niecodziennym smaku, ale zdecydowanie pozwalający się rozsmakować w codzienności. Jego zapach i smak przyjemnie nas otuli także, gdy nadejdą chłodne i długie wieczory.

 

Skład: rooibos, łupiny kakaowe, płatki migdałów, cukier, orzechy laskowe, pestki moreli, aromat, liofilizowane kawałki śliwki


Wyprodukowano w Niemczech
 

Parzenie
5 g/250 ml
96°C
ok. 5 minut
1 parzenie
Polecamy parzyć rooibosy w papierowych filtrach lub zaparzaczach o gęstym sitku.
przeglądane