KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA ZIELONA Z DOD. OOLONG CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Keemun Hao Ya

Keemun Hao Ya

Aromat:
     
(ocena: 4.50/5)
Smak:
     
(ocena: 5/5)
Asortyment:
Gramatura i cena:
Opis produktu

Keemun Hao Ya - liście tej herbaty przypominają małe igiełki. Bardzo charakterystyczny, wyważony, lekko słodkawy smak. Napar koloru złotego. Keemun Hao Ya pochodzi z powiatu Qimen, gdzie dzięki wyjątkowemu klimatowi i przestrzeni wolnej od zanieczyszczeń powstaje ta wyśmienita herbata. Herbatę Keemun Hao Ya można porównać do dobrego czerwonego wina ze wzgledu na bardzo bogaty bukiet smaku i zapachu.

Pochodzenie: Chiny, prowincja Anhui, powiat Qimen

Sposób przygotowania: temp.96° C, parzyć 2 min.

Sposoby parzenia
3 g / 150 ml
96° C
2 min.
Oceny i opinie
Super. Głęboki, pełny smak, potężny, intrygujący aromat, który można wdychać i wdychać (żonie kojarzy się z olibanum, cokolwiek to jest ;p).
Zuzanna Kozendra | 22:57 | 04.12
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Rewelacyjna. Intensywny, głęboki, dymny smak - długo wyczuwalny. Przy parzeniu 2 min. niezłe pobudzenie. Piękny aromat i kolor naparu.
Bartosz Czechowski | 30.06.2016
aromat:
     
(4/5)
smak:
     
(5/5)
Bardzo dobra herbata, lekko słodkawy zapach i trochę goryczki w smaku.
Ireneusz Gawłowski | 12.05.2013
aromat:
     
(4/5)
smak:
     
(5/5)
Cóż, po pierwsze wieeeeeeeelkie dziękuję dla Mariusza i sklepu za sprowadzenie tej herbaty. A po drugie dwa słowa o tym Keemunie. To wspaniała herbata, pozwalająca miłośnikom różnych stylów parzenia na wydobycie zniej wszystkiego, co najlepsze. Ci, którzy lubią parzyć krótko dostaną lekką, bardzo aromatyczną herbatę o jasno brązowym, niemal pomarańczowym kolorze. Ci, którzy lubią parzyć długo: napar koloru czekolady, o kakaowo-orzechowym smaku, z lekką nutką goryczki i kwasu gdzieś na dnie. Nie udało mi się przeparzyć tej herbaty. Podobnie jak Wuyihong nie gorzknieje ona przy długim, nawet bardzo długim parzeniu. Po prostu każda minuta wydobywa z niej nowe smaki i aromaty.
Jerzy Jabłoński | 13.04.2013
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Rekomendacje
Tagi:
Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test