TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Taiwan Wuyi Hong Shui

Taiwan Wuyi Hong Shui
Taiwan Wuyi Hong Shui – ciemny, mocno palony i utleniany oolong z Tajwanu. Oto co stanie się, kiedy krzewy ze słynnych gór Wuyi poddamy tradycyjnej tajwańskiej obróbce. 
 
Suche liście pachną jak klasyczny palony oolong tajwański – doszukamy się tu skojarzeń ze skórką chleba i ciemnym miodem. Zaskoczenie czeka nas dopiero po zaparzeniu. Napar nie jest tak słodki jak większość palonych oolongów z Tajwanu, ma w sobie więcej elegancji, przyjemną, oblepiającą podniebienie teksturę. Nie brak tu też charakterystycznego mineralnego smaku, który jest zasługą wykorzystanego szczepu krzewu herbacianego. Jak można się spodziewać po tym typie herbaty, wytrzymuje wiele parzeń i nadaje się do wieloletniego leżakowania. 
 
Krzewy wykorzystane do stworzenia tej herbaty są potomstwem bliżej nieokreślonych kultywarów zaimportowanych na Tajwan z chińskiej prowincji Fujian na początku XX wieku. Obecnie stosowane są coraz rzadziej, gdyż ich uprawa i obróbka wymaga większego wkładu pracy ludzkiej. Liście zostały poddane mistrzowskiemu, kilkukrotnemu paleniu w piecu. 
 
Zbiory: październik 2016 (zbiór ręczny)
Kultywar: Wuyi Zhong (武夷種)

Herbata pakowana na Tajwanie w estetyczne torebki próżniowe po 100g każda. Zamawiając 100g tej herbaty otrzymają ją Państwo w oryginalnym opakowaniu.
 
akcesoria:
region:

Taiwan Wuyi Hong Shui

ocena
     
5.00

wyprzedany

10g - 14 zł wyprzedany
25g - 32 zł wyprzedany
50g - 64 zł wyprzedany
100g - 128 zł wyprzedany
wysyłka: w ciągu 1-2 dni roboczych zamów przez telefon   604 133 733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
5.00 1 5 0
Michal 27.09.2017 ocena  
     
5.00
Genialny Ollong, bogaty aromat, złożony smak samego naparu ,długi 'after taste',dla miłośników Da Hong Pao,będzie wspaniałym doświadczeniem .
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane