TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Smaczne wyszczuplanie

Smaczne wyszczuplanie

Smaczne wyszczuplanie to zestaw pięciu herbat i mieszanek ziołowych:

3. Long Jing (50 g)

Skuteczne odchudzanie organizmu jest dzisiaj marzeniem wielu z nas. Na bazie kilku lat naszych doświadczeń, oraz naszych wspaniałych klientów proponujemy dwa unikalne zestawy opracowane na bazie naszej bogatej oferty. Pierwszy zestaw "Intensywne oczyszczanie organizmu" jest tak naprawdę pierwszym krokiem do odzyskania wspaniałej figury. W zestawie znajdują się dobrodziejstwa natury które odpowiednio używane, dają stuprocentową gwarancję powodzenia!

Zaczynając intensywne oczyszczanie organizmu polecamy stosować się do instrukcji, która pomoże we właściwym ukierunkowaniu tego procesu. Zawarte tam podpowiedzi, oraz szereg sprawdzonych, praktycznych informacji pozwolą właściwie wykorzystać ogromny potencjał drzemiący w tym zestawie.

Po okresie intensywnego oczyszczania organizmu przychodzi czas na znacznie przyjemniejsze smakowo stosowanie herbat i ziół zawartych w drugim zestawie, który pomaga wzmocnić przyjemność i radość z osiąganych efektów, oraz ugruntować zdobycze w postaci utraty zbędnych dla organizmu kilogramów. Zobacz pierwszy zestaw Instensywne oczyszczanie organizmu.


* Przed spożyciem ziół, szczególnie w przypadku osób przyjmujących różnego rodzaju leki, zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

 

Parzenie

Smaczne wyszczuplanie

smak
     
5.00
aromat
     
5.00
39,50
39,50
dostawa: wysyłka ekspresowa od 10 zł, darmowa dostawa w Polsce od 150 zł, EUROPA za 45 zł, USA za 85 zł, zobacz szczegóły dostawy, płatności i zwrotu >>
opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-17.00
OPINIE
5.00 2 5 0
Dominika smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Mieszanka genialna jestem zachwycona. Obsługa i realizacja szybka. Polecam wszystkim.
Aleksandra smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Cały zestaw robi wrażenie od Yerba Mate z trawą cytrynową, która stawia mnie na nogi po Pu-Erh o zapachu wiśni i rumu. Smaczne jeżeli faktycznie postępuje zgodnie z instrukcją, co do temperatury wody i czasu parzenia. Przekroczenie czasu parzenia daje posmak goryczy np: w Yerbie. Nie lubię herbat czerwonych ale w tym wydaniu jest znakomita. Zestaw tym bardziej mi się podoba, że w niektórych np: Płaski brzuch czy Smukła sylwetka są składowe, które w ramach diety mogę parzyć jako osobne a tu mam mix. Polecam
     
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane