TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
do zapłaty 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Smaczne wyszczuplanie

Smaczne wyszczuplanie
herbata:
funkcjonalność:
oczyszczające, odchudzające
kolor:
jasno-słomkowy

Smaczne wyszczuplanie to zestaw pięciu herbat:

3. Long Jing (50 g)

Skuteczne odchudzanie organizmu jest dzisiaj marzeniem wielu z nas. Na bazie kilku lat naszych doświadczeń, oraz naszych wspaniałych klientów proponujemy dwa unikalne zestawy opracowane na bazie naszej bogatej oferty. Pierwszy zestaw "Intensywne oczyszczanie organizmu" jest tak naprawdę pierwszym krokiem do odzyskania wspaniałej figury. W zestawie znajdują się dobrodziejstwa natury które odpowiednio używane, dają stuprocentową gwarancję powodzenia!

Zaczynając intensywne oczyszczanie organizmu polecamy stosować się do instrukcji, która pomoże we właściwym ukierunkowaniu tego procesu. Zawarte tam podpowiedzi, oraz szereg sprawdzonych, praktycznych informacji pozwolą właściwie wykorzystać ogromny potencjał drzemiący w tym zestawie.

Po okresie intensywnego oczyszczania organizmu przychodzi czas na znacznie przyjemniejsze smakowo stosowanie herbat i ziół zawartych w drugim zestawie, który pomaga wzmocnić przyjemność i radość z osiąganych efektów, oraz ugruntować zdobycze w postaci utraty zbędnych dla organizmu kilogramów. Zobacz pierwszy zestaw Instensywne oczyszczanie organizmu.


* Przed spożyciem ziół, szczególnie w przypadku osób przyjmujących różnego rodzaju leki, zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

 

Parzenie

Smaczne wyszczuplanie

smak
     
5.00
aromat
     
5.00
dostawa: od 7 pln, darmowa dostawa od 100 pln, wysyłka ekspresowa do 24h,
za granicę za 36 pln (stały koszt)
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-sb 10-20.00
OPINIE
5.00 2 5 0
Dominika smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Mieszanka genialna jestem zachwycona. Obsługa i realizacja szybka. Polecam wszystkim.
Aleksandra smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Cały zestaw robi wrażenie od Yerba Mate z trawą cytrynową, która stawia mnie na nogi po Pu-Erh o zapachu wiśni i rumu. Smaczne jeżeli faktycznie postępuje zgodnie z instrukcją, co do temperatury wody i czasu parzenia. Przekroczenie czasu parzenia daje posmak goryczy np: w Yerbie. Nie lubię herbat czerwonych ale w tym wydaniu jest znakomita. Zestaw tym bardziej mi się podoba, że w niektórych np: Płaski brzuch czy Smukła sylwetka są składowe, które w ramach diety mogę parzyć jako osobne a tu mam mix. Polecam
     
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane