KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Herbata Krakowska

Herbata Krakowska

Aromat:
     
(ocena: 4.50/5)
Smak:
     
(ocena: 4.25/5)
Asortyment:
Gramatura i cena:
dostępność:
niedostępny
Opis produktu
Herbata Krakowska – idąc śladem dawnych kupców z krakowskich sklepików i bazarów, stworzyliśmy dla naszych klientów unikalną mieszankę naturalnych herbat. 
 
Przedstawiamy Państwu połączenie niespotykane, tajemnicze, pociągające i czarujące, które płynąć będzie do Was prosto znad Wisły bursztynowym naparem. 
Mieszanka łączy w sobie moc trzech czarnych herbat oraz jednego oolonga. Czyni ją to bardzo bogatą w smaku i aromacie. 
Owocowa słodkość czarnych herbat połączona z delikatną nutą kawową wnoszoną przez dosyć intensywnie podprażane liście oolonga daje w efekcie wspaniale zbalansowany napar. 
 
Polecamy wszystkim fanom herbat czarnych jak i ciemniejszych oolongów.
Mieszanka świetnie sprawdzi się również jako prezent z nadwiślańskiego Grodu Kraka. 

Pochodzenie: Chiny, Indie, Sri Lanka.
Skład: herbata czarna 85%, herbata oolong 15%
Sposoby parzenia
3g/150ml wody
96°C (wrzątek)
2-3 min
Herbatę Krakowską można parzyć dwukrotnie. I parzenie zalać na 2 minuty. W drugim parzeniu czas wydłużamy do 4 minut.
Oceny i opinie
Herbata według mnie bardzo "polska", z wyrazistą goryczką. Kawy ani kakao nie poczułem, ale jako turysta uznałbym, że jest to smak adekwatny dla krakusostwa. Dla banalnego podniebienia aż się prosi o kropelkę cytryny i łyżeczkę cukru ")
Michał Klimas | 22:51 | 10.03
aromat:
     
(4/5)
smak:
     
(3/5)
Dla mnie ta herbata to strzał w dziesiątkę. Wszystko mi pasuje, mieszany ale zrównoważony smak , piękny aromat, który unosi się już przy zaparzaniu. Zapach kojarzy mi się z herbatą, którą już piłam - Oolong Formosa? Mam nadzieję, że będzie ta herbata w stałej ofercie, bo jest najlepsza w tym przedziale cenowym.
Elżbieta Ostrowska | 16.10.2017
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Cóż za pozytywne zaskoczenie:) dodałem tę herbatę do zamówienia "rzutem na taśmę", potem w ogóle zapodziała się gdzieś w szafce i w efekcie spróbowałem jej dopiero jakieś 2 tyg. po otrzymaniu herbacianej paczki... a okazała się być najlepsza z całego zamówienia:) Zapach i smak są specyficznie, mi osobiście kojarzą się z czymś pomiędzy kawą, kakao, a czekoladą... naprawdę bomba:) Szkoda tylko, że dokładny skład tej mieszanki pozostaje tajemnicą... wobec tego mam tylko nadzieję, że ta herbata będzie stale dostępna w ofercie:)
Maciej Tomczyk | 12.09.2017
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Herbata najbliższa smakiem kawie, jaką piłem. Za pierwszym razem nie powala, ale po jakimś czasie człowiek czuje ochotę napicia się jej ponownie. Bardzo dobra mieszanka dla początkujących - przede wszystkim Krakusów.
Wojciech Dąbek | 19.07.2017
aromat:
     
(4/5)
smak:
     
(4/5)
Rekomendacje
Tagi:
Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test