TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka $0 ; wysyłka od $2,45, do darmowej wysyłki brakuje $40,76
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
wysyłka od $2,45, do darmowej wysyłki brakuje $40,76
do zapłaty $0
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Gruzińska Kvenobani 2021

Gruzińska Kvenobani 2021
Gruzińska Kvenobani 2021 „Golden Standard” – gruzińska klasyczna herbata czarna ze starego, zdziczałego i odrodzonego ogrodu. 

Lekka czarna herbata o bardzo niskiej goryczce i cierpkości. Bardzo aromatyczna, owocowa i orzeźwiająca. Pięknie przetworzone, zachowane w całości liście dają klarowny napar o jasnoczerwonej barwie. Suche liście raczą słodkim korzenno-owocowym aromatem. Świetna, a przy tym niewymagająca herbata, dobrze nadająca się do dłuższego, niedbałego parzenia. Intensywny owocowy charakter tej herbaty został osiągnięty przez obniżoną temperaturę suszenia liści. 

Ta herbata pochodzi z herbacianego ogrodu we wsi Kvenobani. Ogród ten został przywrócony do życia wysiłkiem międzynarodowej społeczności herbacianej, a pomysłodawcą projektu był Petr Sič. Także my wzięliśmy udział w tym przedsięwzięciu wynajmując część pola. Cieszymy się, że po 3 latach od startu projektu możemy zaoferować Wam herbatę z tego ogrodu herbacianego. 

Zbiory: maj 2021
Pochodzenie: Gruzja, Kvenobani 
herbata:
region:
Parzenie
5 g / 250 ml
96°C (wrzątek)
I parzenie 3-4 minuty;
II 10 minut
2 parzenia

Gruzińska Kvenobani 2021

smak
     
5.00
aromat
     
5.00

czekamy na dostawę

25g - $4,08 czekamy na dostawę
50g - $7,61 czekamy na dostawę
100g - $15,22 czekamy na dostawę
wysyłka: w ciągu 2-3 dni opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
5.00 3 5 0
Szymon smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Jestem zaskoczony! Słysząc o bardzo łagodnym smaku, zdecydowałem się zaparzyć tą herbatę z górnym podanym limitem czasu, czyli przez 4 minuty. Reszta parametrów normalnie - wygrzane naczynie (akurat zwykły kubek) i pod przykryciem. Efekty? Naprawdę wytrawny smak, mocno korzenny i ziołowy, głęboki smak anyżu i może nawet jakiejś kurkumy, cynamonu, świeżego rozmarynu i wszelkich naparów ziołowych. Z owoców tak naprawdę tylko skórki, gryzące w język, od bergamotki (chwilami czułem niemalże przeparzonego Earl Greya) i kwaśnych ciemnych owoców - aronii, czarnej i czerwonej porzeczki. W drugim parzeniu bardzo podobnie. Pewnie mógłbym spróbować zmniejszyć czas parzenia, ale ten ciekawy (i świąteczny :)) charakter bardzo mi pasuje. Niestety po 4 minutach parzenia już ciężko jest wyczuć mocniejszy aromat, na przykrywce od kubka pozostaje natomiast słodziutki aromat dojrzałych owoców.
Hanna smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Najlepsza czarna herbata 2020. Uwielbiam jej smak, który jest czysty i pobudzający, a przy tym wielowymiarowy. Nie da się jej zepsuć, co nie zrobimy wyjdzie fenomenalna. Gdybym mogła dałabym jej 6 gwiazdek.
Grzegorz smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Jak dla mnie najlepsza gruzińska herbata w sklepie. Mam nadzieję, że wróci do sprzedaży :(
     
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane