TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
do zapłaty 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
Darjeeling Jungpana FTGFOP1 Inbetween

Darjeeling Jungpana FTGFOP1 Inbetween - klasyczny, wyborny smak Darjeelinga z bardzo cenionego ogrodu. Dla wielbicieli zdecydowanych smaków z początków drugiego zbioru. Herbata typu inbetween - zbierana tuż przed drugim zbiorem, ale już niezaliczana do pierwszego zbioru. 

Piękny czerwono-pomarańczowo-złocisty i klarowny kolor naparu, pełny smak odbiegający od muszkatelowych i ostrawych herbat z pierwszego zbioru.

Unikalna i ciekawa herbata, smakowo podczas testu z zamkniętymi oczami miłośnik Darjeelingów zastanawiałby się nad umieszczeniem jej między zdecydowanym Sikkimem, dojrzałym miedzianym Assamem i złotym Nepalem pozbawionym "ostrza" smaku. Taka jest też ta herbata, uciekająca od jednoznacznego zaszufladkowania.

Pochodzenie: Indie, dystrykt Dardżyling, ogród Jungpana 
 

O ogrodzie Jungpana:
Jungpana to miejsce w Dardżylingu, które zachowało wiele romantyzmu minionych lat – do tego ogrodu nie prowadzi bowiem droga dla samochodów. Żeby się tam dostać, najpierw trzeba przejść przez mały mostek przerzucony przez rzekę, a następnie wspiąć się 150 metrów stromymi schodami, składającymi się z 380 stopni. Herbata musi pokonać tę drogę na plecach tragarzy. Jungpana, to też przykład świetnie zarządzanego ogrodu, który rok rocznie produkuje herbaty o stałej, bardzo wysokiej jakości. Ogród ten założony został w roku 1899.

Sposób parzenia: Parzenie zalecane jest elastyczne, w zależności od upodobań. Od 2 minut w przypadku chęci uzyskania świetnego, rozjaśniającego umysł naparu o walorach mniej garbnikowych, po 4-5 minut dla entuzjastów mocnych smaków. 

Zobacz nasz filmik o Darjeelingach!
 

 

Darjeeling Jungpana FTGFOP1 Inbetween

smak
     
4.00
aromat
     
4.00
dostawa: od 7 PLN, darmowa dostawa od 100 PLN, wysyłki ZAGRANICZNE za 45 PLN (stały koszt)
wysyłka ekspresowa w ciągu 24h
opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-sb 10-20.00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
typ:
czarna, klasyczna
region:
indie, darjeeling
funkcjonalność:
pobudzające, popołudniowe
smak:
pełny
kolor:
złocisty
zbiory:
letnie/second flush
Parzenie
4 g / 250 ml
96° C
2-3 min
Parzenie zalecane jest elastyczne, w zależności od upodobań. Od 2 minut w przypadku chęci uzyskania świetnego, rozjaśniającego umysł naparu o walorach mniej garbnikowych, po 4-5 minut dla entuzjastów mocnych smaków.
OCEŃ PRODUKT
4.00 1 5 0
     
     

trwa wysyłanie opinii...

Janusz smak  
     
4.00     aromat  
     
4.00
Najbardziej smakuje wieczorem, gdy nic i nikt nie przeszkadza w delektowaniu się jej smakiem.
ostatnio przeglądane