TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 150 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 150 pln
do zapłaty 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Czajniczek Yixing – Ju Lun Zhu

Czajniczek Yixing – Ju Lun Zhu
NOWOŚĆ
Czajniczek Yixing – Ju Lun Zhu – czajniczek w bardzo ciekawym kształcie, wykonany ze świetnej jakości leżakowanej czerwonej glinki zhu ni.

Ciekawa interpretacja klasycznego kształtu czajniczka ju lun zhu. To kształt zaczerpnięty z czajniczków legendarnego studia Meng Chen, więc na denku czajniczka, jako hołd, zamiast pieczęci twórcy znajduje się inskrypcja używana przez studio Meng Chen. Wykonany ze świetnej jakości leżakowanej czerwonej gliny lao zhu ni, czajniczek autorstwa pani Huang Dan. Jak większość tradycyjnych czajniczków Yixing, u nasady dzióbka nie ma sitka, tylko jedną dziurkę. Do czajniczka dodajemy jednak dwa metalowe sitka montowane w dzióbku.

Według twórczyni, leżakowana glina zhu ni najlepiej nadaje się do parzenia ciemnych i palonych oolongów (szczególnie skalnych herbat z  gór Wuyi) oraz herbat pu’er.

Pojemność: 140 ml
Masa: 125 g
Szybkość wylewania naparu: ok. 13  sekund
Pochodzenie: Chiny, prowincja Jiangsu, Yixing

Czajniczek wysyłany jest w ozdobnym pudełku wyściełanym gąbką i miękkim materiałem. Szanowny kliencie – zamawiając czajniczek Yixing w naszym sklepie nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo w transporcie. W trzynastoletniej historii sklepu wysłaliśmy dziesiątki „yixingów” i wszystkie dotarły bezpiecznie!  

Dbając o swojego yixinga należy pamiętać, by nie myć go detergentami, a jedynie przemywać wrzątkiem. Można ewentualnie czyścić go wyznaczonym do tego ręczniczkiem lub szczoteczką.

Dostępna tylko 1 sztuka!

Czajniczek Yixing – Ju Lun Zhu

600 pln
600 pln
produkt z darmową dostawą
dostawa: GRATIS, wysyłka ekspresowa 24h, za granicę za 36 pln (stały koszt)
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-17.00
OPINIE
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane