TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Czajniczek Yixing Bian Fang Gu

Czajniczek Yixing Bian Fang Gu
Czajniczek Yixing Bian Fang Gu - precyzyjnie wykonany przez chińskiego ceramika czajniczek ze słynnej glinki z Yiixng. Posiada certyfikat oryginalności. 
 
Czajniczki z Yixing powstają z myślą o herbatach klasycznych. Ten rodzaj glinki jest stosunkowo chłonny, dlatego powinno się go przeznaczyć do przygotowywania jednego rodzaju herbaty. Glinki z Yixing słyną także z wysokiej zawartości minerałów, dlatego nie stosuje się szkliwienia do powstałej z niej ceramiki. Dzięki temu podczas parzenia herbaty czajniczek “dojrzewa” poprzez chłonięcie unikalnych aromatów z liści Camelli sinensis. Tego typu imbryki najbardziej nadają się do jasnych i ciemnych oolongów oraz pu-erh’ów.
 
Jak dbać o “yixinga”?
Ponieważ nieglazurowane czajniczki z porowatej glinki szybko nasiąkają aromatami, należy pamiętać, że nie można ich myć detergentami. Wystarczy przelewać je wrzątkiem. Ewentualnie można używać miękkiej ściereczki czy gąbki specjalnie przeznaczonej tylko to tego naczynia.
 
Pojemność: ok. 150 ml.
 
Uwaga! Dostępna jest tylko 1 szt.
 
akcesoria:

Czajniczek Yixing Bian Fang Gu

ocena
     
5.00
198

wyprzedany

wysyłka: w ciągu 1-2 dni roboczych zamów przez telefon   604 133 733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
5.00 1 5 0
Łukasz 24.04.2015 ocena  
     
5.00
Dałem pięć gwiazdek za smak i aromat... no cóż na razie nie ma ani smaku ani aromatu ale gotuje się właśnie w King Hsuan Lugu więc będzie miał i smak i aromat:). Piękny czajniczek, pięknie wykonany, pokrywka pięknie spasowana, strumyczek równiutki. Po raz kolejny eherbata uczyniła mnie szczęśliwym człowiekiem. Duży plus!
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane