TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Czajniczek Yixing Bian Li

Czajniczek Yixing Bian Li
Czajniczek Yixing Bian Li – Obecnie najlepszy czajniczek Yixing w naszej ofercie, zarówno pod względem jakości glinki, jak i jakości wykonania. 
 
Styl tego czajniczka – Bian Li (扁梨) oznacza tzw. spłaszczoną gruszkę.

Pojemność czajniczka czyni go idealnym partnerem parzenia w stylu gongfu cha dla 2-5 osób, lub w stylu zachodnim dla jednej osoby.
 
Jakość wykonania nie pozostawia pola do jakichkolwiek zarzutów. Dobra dynamika wylewania naparu i dokładne dopasowanie elementów to cechy, na które przy wyborze czajniczka z Yixing trzeba zwracać uwagę w pierwszej kolejności! Poza standardową, desygnującą pochodzenie pieczęcią na denku, czajniczek ten ma też dwie małe pieczęcie autora na wewnętrznej stronie pokrywki i jedną na rączce. 
 
Czajniczek wysyłany jest w ozdobnym pudełku wyściełanym gąbką i miękkim materiałem. Szanowny kliencie – zamawiając czajniczek Yixing w naszym sklepie nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo w transporcie. W dziesięcioletniej historii sklepu wysłaliśmy dziesiątki „yixingów” i wszystkie dotarły bezpiecznie!  
 
Dbając o swojego yixinga należy pamiętać, by nie myć go detergentami, a jedynie przemywać wrzątkiem. Można ewentualnie czyścić go wyznaczonym do tego ręczniczkiem lub szczoteczką. Polecane jest również, by w czajniczku raz przeznaczonym do danego typu herbaty nie parzyć innych gatunków (np. gdy już parzymy w nim lekko oksydowane wulongi, nie powinniśmy parzyć silnie oksydowanych herbat, jak wulongi z Wuyi, czy pu’ery).
 
Pojemność: 210ml
Waga: 225,7g
Długość całkowita: 14 cm
Wysokość z porywką: 7,5 cm
Szerokość: 9,5 cm
akcesoria:
przeglądane