TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

CBSe Hierbas Serranas 500g

CBSe Hierbas Serranas 500g
CBSe Hierbas Serranas (Górskie Zioła) - tradycyjna argentyńska yerba mate typu elaborada (liście z domieszką patyczków), która została wzbogacona o ziołowe dodatki. Połączenie mięty pieprzowej i polnej oraz poleo daje przyjemnie orzeźwiający i stosunkowo wydajny napar. Świetnie smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno. Pomocna przy problemach z trawieniem.

Produkty marki CBSe zaliczane są raczej do tych łagodniejszych i delikatniej pobudzających, dlatego polecamy je osobom zaczynającym swoją przygodę z yerba mate lub bardziej wrażliwym na działanie mateiny (kofeiny).

Yerba mate zawiera głównie witaminy z grupy B, minerały (m.in. magnez, potas, żelazo) i antyoksydanty. Pomaga obniżyć cholesterol, przyspiesza przemianę materii, a także zmniejsza objawy zmęczenia i dodaje energii. W przeciwieństwie do kawy, która często wywołuje gwałtowne skoki ciśnienia, w naparze z ostrokrzewu paragwajskiego kofeina uwalnia się stopniowo, a organizm jest dłużej pobudzony. Yerba mate to naturalny i zdrowy substytut napojów energetyzujących.


Kraj pochodzenia: Argentyna.
Parzenie
1/3, 1/2 suszu do objętości naczynia
70-80 °C
6-7 zalań
Susz kilkukrotnie zalewać wodą o temp. 70-80 °C do momentu, aż napar straci swój smak.
przeglądane