Cena Ilość Wartość Rabat Usuń
Suma: 0 PLN

Logowanie

Zamawiam
Kod rabatowy:
KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA ZIELONA Z DODATKAMI OOLONG CZARNA CZARNA Z DODATKAMI PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Zaparzacz z długą metalową rączką
Zaparzacz z długą metalową rączką Zaparzacz z długą metalową rączką

Zaparzacz z długą metalową rączką

Aromat:
     
(ocena: 5/5)
Smak:
     
(ocena: 5/5)
Asortyment:
29 PLN
dostępność:
dostępny.
Opis produktu
Zaparzacz z długą metalową rączką - zaparzacz o bardzo gęstym sitku, idealny do parzenia herbat o drobnych liściach. Dzięki długiej rączce i zaczepieniu z drugiej strony pasuje praktycznie do każdego kubka lub dzbanka.
Oceny i opinie
Najwygodniejszy zaparzacz jakiego kiedykolwiek używałem. Co prawda nie zastąpi tego specyficznego klimatu parzenia w gaiwanie, czajniczkach czy shibo, ale sięgam po niego równie często jak po ceramikę. Bardzo gęste sitko sprawdza się idealnie do drobnoliściastych herbat. Praktycznie nic nie ma prawa dostać się do naparu. Niestraszna mu nawet najdrobniejsza sencha. Długa i bardzo stabilna rączka pozwala wygodnie zaparzyć napar praktycznie w każdym naczyniu - o jakiejkolwiek średnicy. Bardzo głębokie dno umożliwia zaparzenie mniejszej ilości herbaty w dużym kubku, jeśli nie mamy pod ręką naczynia o właściwej pojemności można wziąć nawet wielki kubek i po prostu wlać mniej wody. W innych sitkach trzeba z reguły lać aż po samą górę żeby liście zanurzyły się w wodzie - tutaj nie ma tego problemu.. Bardzo dobrej jakości stal - używam już bardzo długo i nic się z nią nie dzieje. Wysoka jakość, wspaniała konstrukcja. Mała, a jakże przydatna rzecz. Wygoda, wygoda, wygoda!
Tomasz Wrześniewski | 09:04 | 31.01
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Kraków, Floriańska 13, tel: 12 422 93 82, biuro@eherbata.pl