TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
do zapłaty 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zaparzacz z długą metalową rączką

Zaparzacz z długą metalową rączką
herbata:
Zaparzacz z długą metalową rączką – zaparzacz o bardzo gęstym sitku, idealny do parzenia herbat o drobnych liściach. Dzięki długiej rączce i zaczepieniu z drugiej strony pasuje praktycznie do każdego kubka lub dzbanka.

Zaparzacz z długą metalową rączką

ocena
     
4.75
29 pln
29 pln
dostawa: od 7 pln, darmowa dostawa od 100 pln, wysyłka ekspresowa do 24h,
za granicę za 36 pln (stały koszt)
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-17.00
OPINIE
3.00 4 5 0
Tomasz ocena  
     
5.00
Najwygodniejszy zaparzacz jakiego kiedykolwiek używałem. Co prawda nie zastąpi tego specyficznego klimatu parzenia w gaiwanie, czajniczkach czy shibo, ale sięgam po niego równie często jak po ceramikę. Bardzo gęste sitko sprawdza się idealnie do drobnoliściastych herbat. Praktycznie nic nie ma prawa dostać się do naparu. Niestraszna mu nawet najdrobniejsza sencha. Długa i bardzo stabilna rączka pozwala wygodnie zaparzyć napar praktycznie w każdym naczyniu - o jakiejkolwiek średnicy. Bardzo głębokie dno umożliwia zaparzenie mniejszej ilości herbaty w dużym kubku, jeśli nie mamy pod ręką naczynia o właściwej pojemności można wziąć nawet wielki kubek i po prostu wlać mniej wody. W innych sitkach trzeba z reguły lać aż po samą górę żeby liście zanurzyły się w wodzie - tutaj nie ma tego problemu.. Bardzo dobrej jakości stal - używam już bardzo długo i nic się z nią nie dzieje. Wysoka jakość, wspaniała konstrukcja. Mała, a jakże przydatna rzecz. Wygoda, wygoda, wygoda!
Ania ocena  
     
5.00
W domu korzystam z gaiwanu lub kyusu, ale to sitko jest niezastąpione w pracy. Całe lata używałam papierowych filtrów, bo nie cierpię myć zaparzaczy, ale herbata z tego sitka jest dużo smaczniejsza, liście mają możliwość porządnie się rozwinąć, nie to, co w popularnych, koszmarnych "kulkach". Jednocześnie sitko jest bardzo gęste i nie przepuszcza farfocli, parzę w nim nawet gyokuroko. Gładka powierzchnia sprawia, że resztki herbaty nie włażą w oczka i nic nie utyka, jak to się zdarza w niektórych zaparzaczach, wystarczy je opłukać.
Iga ocena  
     
5.00
Bardzo wygodny zaparzacz, sitko naprawdę gęste. Czyści się go banalnie. Wcześniej używałam zaparzacza typu kleszcze i już do niego nie wrócę :)
Aneta ocena  
     
4.00
Solidnie wykonany zaparzacz, powinien posłużyć na długie lata. Czyszczenie jest wygodne do tego stopnia, że można to zrobić jedną ręką, wystarczy opłukać, nic nie wchodzi w dziurki. Pasuje do większych jak i do mniejszych naczyń: kubek, szklanka, dzbanek. Sitko ma naprawdę gęste, nie przepuszcza drobnych ziół. Ogólnie, polecam.
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane