TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Matcha Nishio – Ato Mukashi 20g

wyrazista i świeża, intensywnie zielona herbata matcha

Matcha Nishio – Ato Mukashi
Matcha Nishio – Ato Mukashi – intensywna matcha, idealna dla tych, którzy szukają dobrej herbaty matcha do codziennego picia, o dobrym stosunku ceny do jakości. Dzieło pana Seigo Kondō z Nishio w prefekturze Aichi. 

To herbata znacznie intensywniejsza i mniej wysublimowana niż najwyższej jakości matcha autorstwa pana Seigo Kondō, czyli Chiyo no Mukashi. Jest jednak również bardzo aromatyczna i świeża, a dodatek szczepu okumidori sprawia, że ma piękny, intensywnie zielony kolor. Idealna matcha codzienna. Przyjemna struktura, dobry balans słodyczy i lekkiej cierpkości. 

Krzewy wykorzystywane do produkcji tej matcha były zacieniane przez co najmniej 25 dni. Liście mielone w kamiennych żarnach – zmielenie 40 gramów gotowej herbaty zajmuje aż godzinę! Szybsze mielenie sprawiłoby, że żarna zaczęłyby wydzielać ciepło, co źle wpływa na finalną jakość herbaty. Matcha świeżo mielona tuż przed wysłaniem do Polski.

Zbiory:  maj i czerwiec 2021
Data mielenia: marzec 2022
Pochodzenie: Japonia, prefektura Aichi, Nishio
Kultywary: yabukita (I zbiór ręczny), okumidori (II zbiór maszynowy)

*Herbata pakowana w Japonii w torebki o masie netto 20 g.

Uwaga!

Panu Kondō bardzo zależy na promowaniu autentycznej, dobrej jakości herbaty matcha poza granicami Japonnii. W związku z tym poprosił nas, żeby jego herbata była sprzedawana w możliwie jak najniższej cenie, oraz aby ta cena była jednakowa dla wszystkich – aby mógł sobie na nią pozwolić każdy z naszych klientów, niezależnie od wysokości rabatu w programie lojalnościowym. Dlatego cena tej herbaty jest traktowana jako promocyjna i wyjątkowo nie obowiązują na nią rabaty z programu lojalnościowego. Cena jest już tak niska, jak przy najwyższym możliwym rabacie dla stałych klientów. Także w związku z tym wprowadzamy limit 10 opakowań na jednego klienta.

Matcha Nishio – Ato Mukashi 20g

wyrazista i świeża, intensywnie zielona herbata matcha

ocena
     
5.00
59

wyprzedany

wysyłka: w ciągu 1-2 dni roboczych zamów przez telefon   604 133 733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
5.00 1 5 0
Dorota 05.04.2022 ocena  
     
5.00
Fajna ta matcha, raczej taka goryczkowa, trochę mniej zielona, dlatego się obawiałam o smak ale jest super. warto spróbować
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane