TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 9 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 9 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kenia Kimunye FOP

Kenia Kimunye FOP
NOWOŚĆ
Kenia Kimunye FOP – wyrazista czarna herbata kenijska z wysoko położonych plantacji regionu Mount Kenya. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Klasyczny smak dobrej herbaty czarnej.  Mocna, ale z wyraźnie owocowym charakterem. To pobudzająca herbata, idealna na poranki. 

Plantacja Kimunye znajduje się w rejonie parku narodowego Mount Kenya. Z tego samego regionu pochodzą nasze najlepsze herbaty kenijskie, jak np. Kenia Mountain Black. Choć Kimunye FOP nie jest herbatą tak wyszukaną, na pewno świetnie sprawdzi się w roli codziennej, pobudzającej herbaty „śniadaniowej”.

Pochodzenie: Kenia, fabryka Kimunye
region:
Parzenie
4 g / 250 ml
96°C
I parzenie 1-3 min
2 parzenia

Kenia Kimunye FOP

smak
     
4.33
aromat
     
4.33
50g - 9 zł
100g - 18 zł
200g - 36 zł
wysyłka: w ciągu 2 dni opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
4.33 3 5 0
Piotr smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Świetna czarna herbata, intensywna lecz jednocześnie orzeźwiająca jak inne górskie herbaty czarne. W stosunku ceny do jakości bardzo dobra propozycja na codzienne popijanie
Mariusz smak  
     
5.00     aromat  
     
5.00
Ta Kenya to moje ostatnie odkrycie jako herbata na codzień. Dla mnie aromat jest świetny, ja czuję intensywnie górski potok. Smak idealny, zrównoważony, jak chcę mocniejszy to dodaję ciut więcej liści lub dłużej potrzymam. W tym przedziale cenowym, dla mnie herbata numer jeden. Przypadkowo dostałem ją w gratisie do zamówienia, a później to już było tylko pozytywne zaskoczenie.
Szymon smak  
     
3.00     aromat  
     
3.00
Taka "standardowa"czarna herbata. Aromat klasyczny, nie za mocny. Smak zwyczajny, kojarzy mi się trochę ze zwykłym earl greyem z torebki, ale jednak jest wyczuwalny taki posmak Afryki.Nie jest to herbata z najwyższej półki, ale jak najbardziej godna polecenia w tym przedziale cenowym.
     
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane