Cena Ilość Wartość Rabat Usuń
Suma: 0 PLN

Logowanie

Zamawiam
Kod rabatowy:
KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA ZIELONA Z DODATKAMI OOLONG CZARNA CZARNA Z DODATKAMI PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Gou Gu Nao 2017
Gou Gu Nao 2017 Gou Gu Nao 2017

Gou Gu Nao 2017

Aromat:
     
(ocena: 0/5)
Smak:
     
(ocena: 0/5)
Asortyment:
Gramatura i cena:
Opis produktu
Gou Gu Nao 2017 (狗牯脳茶) – niszowa, lokalna herbata z prowincji Jiangxi. Klasyczna i świeża – mamy nadzieję, że trafi w gusta najbardziej wymagających koneserów zielonej herbaty chińskiej.
 
Po wciągnięciu zapachu suchych liści, nasze pierwsze skojarzenie skierowało się ku orzechom włoskim. Listki są młode i drobne, a wiele z nich pokrytych jest srebrnym meszkiem, co pozytywnie świadczy o jakości tej herbaty. Po zalaniu ciepłą wodą przyjemne pieczone nuty zapachowe jeszcze bardziej się zintensyfikowały. W smaku herbata ta raczy nas lekkim umami i prażonymi orzeszkami. Jak przystało na tej klasy herbatę, posmak jest słodki, intensywny i odpowiednio długi. 
 
Chociaż Gou Gu Nao jest herbatą nadal niszową, zdobywa coraz większe uznanie i jej nazwę można spotkać już nie tylko na chińskich stronach internetowych. Cieszymy się, że jako pierwsi możemy zaoferować ją w Polsce. Nazwa tej herbaty pochodzi od jej miejsca pochodzenia, które zobaczyć możecie klikając w link poniżej. 
 
Zbiory: marzec 2017
 
Herbata pakowana oryginalnie w małe saszetki zawierające około 5g liści. 
 
Sposoby parzenia
5 g / 300 ml
80°C
1,5 - 2 min
Jedną porcję tej herbaty można parzyć kilkukrotnie
Oceny i opinie
Nikt jeszcze nie komentował tego produktu
Rekomendacje
Tagi: chińska, Jiangxi
Kraków, Floriańska 13, tel: 12 422 93 82, biuro@eherbata.pl