TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 150 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 150 pln
do zapłaty 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Długi Chasen

Długi Chasen
Długi Chasen – trzepaczka do herbaty matcha o przedłużonym trzonku i mniejszej główce, z krótszymi pręcikami. To chasen specjalnie zaprojektowany do użytku w kubkach i wąskich chawanach.

Ten chasen umożliwi Ci szybkie przygotowanie idealnej matcha nawet gdy nie masz kompletu przyborów – wystarczy nieco większy kubek. 

Odpowiednio duża liczba pręcików ułatwi utworzenie kremowej pianki na powierzchni herbaty. Trzepaczka wykonana z eleganckiego, ciemnego bambusa. W zestawie bambusowa podkładka do opierania chasena. 

Jak dbać o chasen?
Pamiętaj, aby nigdy nie przygotowywać matcha suchym chasenem. Należy wcześniej zmiękczyć jego pręciki zanurzając w ciepłej wodzie lub przepłukując pod bieżącą wodą. 
Nie powinno się też przechowywać chasena w zbyt suchych warunkach, w pobliżu źródeł ciepła, bo może to skutkować podłużnym pęknięciem trzonka. Na szczęście nie ma to większego wpływu na użytkowanie. Ponieważ główka tego chasena jest za mała, aby przechowywać go na naoshi, czyli specjalnym stojaku, zalecamy przechowywanie pręcikami do góry. Częściowo zapobiegnie to „zamykaniu się” chasena, ale co jakiś czas konieczne może być delikatne odginanie mokrych (!) pręcików do zewnątrz. 

Wyprodukowano w Chinach.

Długi Chasen

66 pln

czekamy na dostawę

66 pln
dostawa: wysyłka ekspresowa od 10 pln, darmowa dostawa w Polsce od 150 pln, EUROPA za 45 pln, USA za 85 pln
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-17.00
OPINIE
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane