TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
do zapłaty 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Długi Chasen

Długi Chasen
NOWOŚĆ
Długi Chasen – trzepaczka do herbaty matcha o przedłużonym trzonku i mniejszej główce, z krótszymi pręcikami. To chasen specjalnie zaprojektowany do użytku w kubkach i wąskich chawanach.

Ten chasen umożliwi Ci szybkie przygotowanie idealnej matcha nawet gdy nie masz kompletu przyborów – wystarczy nieco większy kubek. 

Odpowiednio duża liczba pręcików ułatwi utworzenie kremowej pianki na powierzchni herbaty. Trzepaczka wykonana z eleganckiego, ciemnego bambusa. W zestawie bambusowa podkładka do opierania chasena. 

Jak dbać o chasen?
Pamiętaj, aby nigdy nie przygotowywać matcha suchym chasenem. Należy wcześniej zmiękczyć jego pręciki zanurzając w ciepłej wodzie lub przepłukując pod bieżącą wodą. 
Nie powinno się też przechowywać chasena w zbyt suchych warunkach, w pobliżu źródeł ciepła, bo może to skutkować podłużnym pęknięciem trzonka. Na szczęście nie ma to większego wpływu na użytkowanie. Ponieważ główka tego chasena jest za mała, aby przechowywać go na naoshi, czyli specjalnym stojaku, zalecamy przechowywanie pręcikami do góry. Częściowo zapobiegnie to „zamykaniu się” chasena, ale co jakiś czas konieczne może być delikatne odginanie mokrych (!) pręcików do zewnątrz. 

Wyprodukowano w Chinach.

Długi Chasen

58 pln
58 pln
dostawa: od 7 pln, darmowa dostawa od 100 pln, wysyłka ekspresowa do 24h,
za granicę za 36 pln (stały koszt)
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-17.00
OPINIE
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane