TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Czajniczek Yixing – zhuni fanggu 150 ml

Czajniczek Yixing – zhuni fanggu 150 ml
NOWOŚĆ
Czajniczek Yixing – zhuni fanggu 150 ml – oryginalny czajniczek z glinki cynobrowej zhuni z miasta Yixing. Czajniczek o bardzo dobrej jakości wykonania.    

Styl tego czajniczka – fǎnggǔ (chn. 仿古) – to jeden z najbardziej klasycznych kształtów. Nazwę tę można tłumaczyć jako „w starym stylu” lub „wzorowany na antyk”. Ten styl czajniczka zazwyczaj wytwarzany z grubszych płatów gliny, czyniąc go bardziej masywnym, ale dzięki temu także bardziej wytrzymałym. Dobry wybór do codziennego parzenia. Elegancka prostota to słowa najlepiej oddające charakter tego czajnika. Na denku, rączce, wewnątrz korpusu i pod pokrywką znajdują się pieczęcie autora. U nasady dzióbka znajduje się sitko w postaci 9 małych dziurek wydrążonych w korpusie.

Pojemność: 150 ml
Masa: 164 g
Wysokość z pokrywką: 6,4 cm
Długość (rączka-dzióbek): 12,9 cm
Szybkość wylewania naparu: ok. 10-11 sekund
Pochodzenie: Chiny, prowincja Jiangsu, Yixing

Czajniczek wysyłany jest w ozdobnym pudełku wyściełanym gąbką i miękkim materiałem. Szanowny kliencie – zamawiając czajniczek yixing w naszym sklepie nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo w transporcie. W długiej historii sklepu wysłaliśmy dziesiątki „yixingów” i wszystkie dotarły bezpiecznie!  

Dbając o swojego yixinga należy pamiętać, by nie myć go detergentami, a jedynie przemywać wrzątkiem. Można ewentualnie czyścić go wyznaczonym do tego ręczniczkiem lub gąbką. Przed pierwszym użyciem zalecamy kilkukrotne przelanie wrzątkiem. 
akcesoria:
przeglądane