Cena Ilość Wartość Rabat Usuń
Suma: 0 PLN

Logowanie

Zamawiam
Kod rabatowy:
KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA ZIELONA Z DODATKAMI OOLONG CZARNA CZARNA Z DODATKAMI PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Biały Anioł

Biały Anioł

Aromat:
     
(ocena: 5/5)
Smak:
     
(ocena: 4.60/5)
Asortyment:
Gramatura i cena:
Opis produktu

Biały Anioł - herbata biała aromatyzowana, mieszanka klasycznej herbaty Bai Mu Dan oraz kwiatków słonecznika i bławatka.

Delikatna kompozycja o klarownym, jasnożółtym naparze, delikatnym aromacie i wciągającym smaku białej czekolady. Idealnie komponuje się ze słodkimi deserami.

* Dla uzyskania właściwego smaku i "wydobycia" z herbaty zdrowotnych właściwości, należy pamiętać, aby po każdym parzeniu oddzielić liście od naparu.

Sposoby parzenia
3-5g/200 ml
85-90 ºC
2-4 min.
Parzenie: 3-5 g/ok. 200 ml, temp. 80-85ºC. Dla uzyskania najlepszego smaku pierwsze parzenie powinno trwać ok. 2 min., drugie ok. 3-4 min.
Oceny i opinie
Wspaniała herbata. Kupiłam ją nieco przypadkiem, okazała się najlepszą z całej dostawy. Doskonała na deser po lekkim letnim obiedzie, pyszna.
Magdalena Weiner | 20:13 | 19.04
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Słodki, otulający waniliowo-czekoladowy smak i piękny aromat. Niewątpliwie herbata należy do mocno "perfumowanych", ale jako deser jest godna polecenia.
Joanna Keczeń | 08.09.2016
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(4/5)
Naprwde niepowtarzalny smak delikatnej czekolady, jak dotad uwazam ja za najlebsza biala herbate
Idalia Parzych | 17.07.2015
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Świetna herbata. Jestem przeciwnikiem wszelkich aromatów i dodatków do herbat ale Pai Mu Tan Rose i Biały Anioł z tego sklepu to prawdziwe petardy:) Moja druga połówka też bardzo sobie chwali. Eleganckie kompozycje bez przesadnego efekciarstwa. Polecam każdemu spróbować.
Tomasz Wrześniewski | 11.02.2015
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(4/5)
Bardzo, bardzo intensywny aromat. Niezaparzona pachnie rzeczywiście białą czekoladą, zaparzona utrzymuje aromat ale dominować zaczyna wanilia. W smaku delikatna, pozostawiająca słodkie nuty i długą \\\"waniliowość\\\". Bardzo, bardzo \\\"słodyczowa\\\", jeśli ktoś lubi wanilię to herbata definitywnie godna polecenia. Muszę przyznać że pierwszy kontakt bardzo pozytywny, jednak pita regularnie chyba może spowszednieć przez tak bardzo charakterystyczny i intensywny aromat i smak (jak na białą).
Jan Wieremjewicz | 19.03.2013
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Rekomendacje
Kraków, Floriańska 13, tel: 12 422 93 82, biuro@eherbata.pl