TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
do zapłaty 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zestaw Ceramiki Gan'en

Zestaw Ceramiki Gan'en
herbata:
Zestaw Ceramiki Gan’en – to zestaw ceramiki, w którego skład wchodzi gaiwan i dwie czarki, a całość zapakowana jest w bardzo praktyczne i zarazem eleganckie tekturowe opakowanie. 
 
Naczynia wykonane są z gliny o ciepłym brązowym kolorze i pokryte błyszczącym szkliwem w odcieniach kremowej bieli i szarości, z delikatnym jasnobrązowym cieniowaniem na górnych brzegach. Na pokrywce gaiwana, jak i na powierzchni czarek, widoczne jest także subtelne nakrapianie.
Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na dwie szczególne cechy naczynia, w którym będą spoczywały herbaciane liście. Pierwsza z nich to piękny rozkręcany uchwyt pokrywki z ozdobnym koralikiem w kolorze szmaragdu. Druga to wąskie sito umiejscowione w rancie gaiwana przy wylewie. Dzięki obecności tych kilku dziurek, niewprawna jeszcze ręka może dużo łatwiej poradzić sobie z parzeniem herbaty niż byłoby to w przypadku zwykłego gaiwana. Bardzo staranne wykonanie i obły kształt naczyń sprawia, że zarówno gaiwan, jak i czarki, idealnie pasują do dłoni. 
 
Zestaw zapakowany jest oryginalnie w gustowne tekturowe opakowanie z dwoma uchwytami z tasiemki w beżowym odcieniu. Na jednej ze stron opakowania znajduje się kaligrafia na papierze oznaczająca wdzięczność (感恩). 
 
Całość tworzy idealny prezent nie tylko dla bliskich osób, ale również dla tych, którym chcemy po prostu powiedzieć „dziękuję”. 
 
Gaiwan: 
Pojemność: 200 ml
Wysokość:  9 cm
Szerokość: 9 cm 
 
Czarki:
Pojemność: 50 ml 
Wysokość 4 cm 
Szerokość: 6,5 cm 

Kraj pochodzenia: Chiny 
 

Zestaw Ceramiki Gan'en

165 pln

czekamy na dostawę

165 pln
dostawa: GRATIS, wysyłka ekspresowa 24h, za granicę za 36 pln (stały koszt)
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-sb 10-20.00
OPINIE
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane