TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 100 pln
do zapłaty 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
Graviola
Graviola (Annona muricata, Flaszowiec miękkociernisty, Soursop, Guanábana) - tropikalne drzewo rosnące głównie w Ameryce Środkowej i Południowej oraz w Azji. 
 
Właściwości zdrowotne można czerpać zarówno z dużych ciemnozielonych liści, charakterystycznego owocu z “kolcami”, jak również kory. Proponowana przez nas graviola ma postać proszku i jest ekstraktem uzyskanym z liści tej nietuzinkowej rośliny. W takim wydaniu stężenie leczniczych substancji zawartych w gravioli jest wyższe, co może przekładać się na uzyskanie lepszych efektów prozdrowotnych.
 
Regularne spożywanie naparu z gravioli wykazuje działania antydepresyjne, antybakteryjne, a także sprzyja regulacji nadciśnienia tętniczego, wzmacnia system immunologiczny i łagodzi bóle stawów.
 
Przygotowanie: 1 płaską łyżeczkę zmieszać z 250 ml wody lub soku. Można pić dwa razy dziennie. Napar w smaku jest dosyć specyficzny, ale przyjemny, ziołowy.
 

Graviola a działanie antynowotworowe
 
Do tej pory trwają rozmaite badania nad graviolą, głównie pod kątem nowotworowym. Analizy te, ze względu na obszar naturalnego występowania rośliny, były wykonywane głównie w Ameryce Południowej i USA. Udowodniono, że spożywanie owocu czy naparu z gravioli wykazuje działanie antykarcerogenne. National Cancer Institute i National Institute of Health w Stanach Zjednoczonych dowiodły, że guanabana podsiada acetogeninę, która może odgrywać kluczową rolę w przypadku niektórych postaci raka. Działanie tej substancji, w przeciwieństwie do tradycyjnej chemioterapii, skupia się na niszczeniu chorych komórek nie naruszając, bądź w mniejszym stopniu uszkadzając te zdrowe. Kuracja graviolą może także łagodzić skutki uboczne związane z chemioterapią.
 
 
Pochodzenie: Peru
 
* Przed spożyciem ziół, szczególnie w przypadku osób przyjmujących różnego rodzaju leki, zawsze warto skonsultować się wcześniej z lekarzem lub farmaceutą.
 

Graviola

czekamy na dostawę

dostawa: od 7 PLN, darmowa dostawa od 100 PLN, wysyłki zagraniczne za 36 PLN (stały koszt)
wysyłka ekspresowa w ciągu 24h
opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-sb 10-20.00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
herbata:
region:
peru
funkcjonalność:
odpornościowe, przeciwstresowe, antyalergiczne, zdrowotne
Parzenie
1 płaska łyżeczka/ 250 ml
1 płaską łyżeczką zmieszać z 250 ml wody lub soku
OCEŃ PRODUKT
     
     

trwa wysyłanie opinii...

ostatnio przeglądane