KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Shiboridashi i Czarka Kamatta
Shiboridashi i Czarka Kamatta Shiboridashi i Czarka Kamatta Shiboridashi i Czarka Kamatta Shiboridashi i Czarka Kamatta Shiboridashi i Czarka Kamatta Shiboridashi i Czarka Kamatta Shiboridashi i Czarka Kamatta

Shiboridashi i Czarka Kamatta

Aromat:
     
(ocena: 5/5)
Smak:
     
(ocena: 5/5)
Asortyment:
180 PLN
dostępność:
niedostępny
Opis produktu
Shiboridashi i Czarka Kamatta – elegancki zestaw składający się z naczynia do parzenia herbaty i jednej czarki. Wyprodukowano w Korei.
 
Zestaw zachowany w wysublimowanej surowości typowej dla koreańskiego stylu parzenia herbaty. Wykonany jest z porcelany pokrytej czarnym matowym szkliwieniem wizualnie nawiązującym do żeliwa. Shiboridashi to naczynie pochodzące z Japonii, pokrewne chińskiemu gaiwanowi. Dobrze sprawdzi się do parzenia wszystkich herbat w stylu gongfu cha, bądź do parzenia wysokogatunkowych herbat zielonych, przede wszystkim do tradycyjnego przygotowania herbaty gyokuro. 
Mniejsza pojemność czarki nie jest przypadkowa, bo przy tradycyjnym parzeniu gyokuro używa się często tylko tyle wody, aby przykryć nią listki.

Uchwyt pokrywki wykonany jest z materiału dobrze imitującego naturalne drewno. 
 
Idealny na prezent – opakowany w solidne i estetyczne pudełko wyściełane gąbką. W skład zestawu wchodzi dopasowana torebka prezentowa widoczna na jednym ze zdjęć.
 
Pojemność shiboridashi: 135 ml
Pojemność czarki: 80 ml
 
Ten zestaw świetnie sprawdzi się w komplecie z dodatkowymi czarkami Kamatta i „morzem herbaty” (cha hai) Kamatta
 
Oceny i opinie
Cudowny zestaw. Świetnie wykonany i pięknie się preęzentuje. Zachwycała mnie faktura materiału z którego jest zrobiony zestaw.
Tomasz Kolanek | 12.10.2017
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Paczuszka przyszła wczoraj. Shiboridashi jest super! W końcu moje japońskie herbaty smakują jak powinny :)
Magda Grzegrzółka | 18.02.2017
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Pięknie i starannie wykonane naczynia, solidne i wytrzymałe, dobrej jakości, świetnie sprawdzają się do parzenia ulubionej herbaty, nadają stylu i powagi całej ceremonii. Polecam gorąco fanom zielonej!
Artur Iwo Ryś | 07.02.2017
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Shiboridashi szukałam już od dawna, więc kiedy tylko odkryłam ten zestaw, natychmiast wylądował w moim koszyku. Świetna rzecz, w dobrej cenie,wygląda bardzo przyjemnie, dobrze leży w ręce i na pewno umili mi nie jeden dzień :) - naprawdę warto kupić. W końcu mogę napić się mojej ukochanej gyokuro jak należy :)
Mariola Drzał | 21.12.2016
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Rekomendacje
Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test