TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 zł ; wysyłka od 9 zł, do darmowej wysyłki brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
wysyłka od 9 zł, do darmowej wysyłki brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
powrót do listy artykułów

Pragniemy Was poinformować o istotnych zmianach w opcji darmowej dostawy. Ponad jedna trzecia z Was, bardzo chętnie korzysta z tej opcji.

Przypomnijmy - dla przesyłek krajowych, przy wcześniejszej wpłacie na konto przelewem - pokrywaliśmy dla Was koszty przesyłki dla zamówień które opiewały na sumę po rabatach co najmniej 80 zł. W tym przypadku nic się nie zmienia, oprócz dodatkowego bonusu! - jeśli zamówienie będzie powyżej 120 zł - będziecie mogli otrzymać darmową przesyłkę do wyboru również paczkomatem i kurierem GLS. Wprowadzamy tą opcję na stałe, to nie jest żadna promocja.

Zachęcamy do wypróbowania tej nowej opcji - mam nadzieję że wygoda zakupów w naszym sklepie dodatkowo zyska na tym.

Zmieniliśmy również po kilku miesiącach testowania usług pocztowych i kurierskich w naszym sklepie - oparatorów dostaw. Dajemy Wam aktualnie wielki wybór nie tylko herbat, ale również opcji dostawy. Teraz możecie wybierać między Pocztą, Paczkomatami, GLS i UPS. Jest to naszym zdaniem optymalne rozwiązanie pod względem jakości oferowanych czasów dostawy, oraz poziomów obsługi.

Zmieniliśmy również cennik dostaw, z racji tego że kupujecie u nas więcej herbat - i przesyłki najczęściej nie mieszczą w Waszych skrzynkach pocztowych - postanowiliśmy wszystkie przesyłki pocztowe ujednolicić do paczek oraz obniżyć ich cenę do 7,80 zł (poprzednio 10 zł). Ceny paczkomatów pozostają bez zmian (od 8,80 zł), natomiast wprowadziliśmy opcję kuriera GLS która kosztuje 9,80 zł. Ponieważ części z Was bardzo dobrze współpracowało się zawsze z UPS - pozostawiliśmy tą opcję bez zmian.

Obniżyliśmy również cenę w przypadku zamówień za pobraniem pocztowym z 15 zł na 12 zł. 

Wielka rewolucja nastąpiła również w przesyłkach zagranicznych - do wielu krajów europejskich posiadamy teraz świetne ceny przesyłek, również w cięższych opcjach. Do tej pory za przesyłkę prawie 2 kilogramową do np. Irlandii ponoszone były koszty 82 zł. Obecnie jest to 40 zł. W zależności od kraju i wagi - korzyści są ogromne! Można obecnie zamówić więcej herbat i zapłacić za dostawę zdecydowanie mniej :) Najmniejsze przesyłki będą jak dotychczas wysyłane listem zagranicznym priorytetowym rejestrowanym, przesyłki powyżej 350 gram będą jednak wysyłane EMS, lub GLS w zależności od kraju. Jedynie w przypadku Anglii, będzie to dla przesyłek powyżej 0,5 kg firma kurierska Yodel.

To nie koniec korzystnych zmian, niebawem wprowadzimy opcję odbioru w punkcie dla osób korzystających z przesyłek Poczty Polskiej. Pozwoli to, osobom rzadziej bywającym w swoich domach - wygodnie wskazać miejsce w którym przesyłka będzie na nich czekała - czy to będzie placówka pocztowa, czy stacja paliw Orlen - będzie można wkrótce sobie wybrać przy składaniu zamówienia.