TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Czajniczek Ażurowy

Czajniczek Ażurowy
Czajniczek Ażurowy – elegancki  i uniwersalny, nieduży czajniczek z porcelany. Tworzywo użyte do jego produkcji to fine bone china – szlachetna porcelana kostna. Porcelana ta zawiera co najmniej 30% popiołu kostnego, dzięki czemu możliwe jest wytwarzanie naczyń o cieńszych ściankach cechujących się większą przezroczystością, a zarazem wytrzymałością, oraz subtelniejszym wyglądem.
 
Najbardziej wyrazisty element tego kulistego czajniczka stanowią ażurowe ścianki, przez które przeziera kolor naparu. Dodatkowymi detalami zdobniczymi bocznej powierzchni naczynia i pokrywki są subtelne, złote linie. Całości dopełnia niebanalne i jednocześnie funkcjonalne ucho.

Dzióbek czajniczka jest bardzo dobrze wyprofilowany. U jego nasady znajdują się dziurki pełniące rolę filtra. Rozmiar czajniczka sprawia, że najlepiej nadaje się do parzenia w stylu gongfu dla 4-5 osób lud do zaparzenia jednej dużej filiżanki lub małego kubka dla jednej osoby.


Pojemność: 180 ml (użytkowa: ok. 150 ml)
Wysokość:  10,5 cm
Długość dzióbek-ucho:  14 cm
Średnica:  8,5 cm

 
akcesoria:

Czajniczek Ażurowy

ocena
     
5.00
94

wyprzedany

wysyłka: w ciągu 1-2 dni roboczych zamów przez telefon   604 133-733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
5.00 1 5 0
Katarzyna ocena  
     
5.00
Cudowny, ale b. małej pojemności. Po prostu herbatka dla jednego ;-) Ale herbata z niego smakuje rewelacyjnie ! Będę teraz wyglądać trochę większego, takiego 450 ml
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane