TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
   powrót do listy artykułów

   Z nieukrywaną radością informujemy o otwarciu nowego sklepu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Szpitalnej 24. 

   Wraz z nową lokalizacją przenieśliśmy nasze centrum obsługi sklepu internetowego. Obecnie nadajemy dla Was paczki ze Szpitalnej 24.

   Po tych zmianach mamy więcej miejsca i jeszcze więcej energii do działania (zapewne dzięki światłu dziennemu, którego na Floriańskiej nam brakowało :)

   Co ważne, zmienił się numer telefonu na jaki możecie dzwonić w sprawie obsługi zamówień - 604 133 733. Stary numer stacjonarny (12 422 93 82) pozostaje w herbaciarni Czarka na ul. Floriańskiej. Prosimy jednak już dzwonić głównie na telefon komórkowy. To ułatwi zdecydowanie komunikację telefoniczną.

   Zmiana lokalizacji (2 minuty pieszo od poprzedniego miejsca) pozwala na zdecydowanie większe perspektywy rozwoju naszego sklepu. Priorytetem dla nas w tym przypadku było przeniesienie sklepu internetowego tak, aby móc zwiększyć nasze możliwości w zakresie szybkiego i niezawodnego poziomu obsługi zamówień.

   Dotychczas w jednej lokalizacji znajdowały się: sklep internetowy, sklep stacjonarny oraz herbaciarnia (pijalnia herbaty). Właściwie obsługa tych trzech filarów naszej działalności następowała na kilkunastu metrach kwadratowych, co było widoczne zwłaszcza dla odwiedzających nas miłośników herbaty. Dźwięk rozrywanej taśmy czy też tłok "za ladą" - wiemy, że nie do końca służyły właściwemu odpoczynkowi w herbaciarni. W miesiącach szczytowych sprawna obsługa sklepu była możliwa głównie dzięki ogromnemu zaangażowaniu i poświęceniu (nawet na zmianach nocnych!) całego zespołu. 

   Dzięki nowemu miejscu rozpoczynamy kolejny krok w naszej działalności. Stabilny, nieustanny rozwój od 9 lat pokazuje, na jak wielu obszarach możemy jeszcze działać i rozwijać się krok po kroku. To dla nas ważne, aby stabilnie się rozwijać.

   Ta zmiana daje nam nowe możliwości. Sklep stacjonarny na Szpitalnej jest ukłonem w stronę osób, którym trudno nas było znaleźć na Floriańskiej. Nowa lokalizacja pozwoli nam zwiększyć ekspozycję asortymentu wysokiej jakości, w tym niesamowitych akcesoriów.  

   Dwie ciekawe zmiany w sposobie prowadzenia sklepu stacjonarnego to "nieustanna degustacja", będąca namiastką tradycyjnych chińskich sklepów z herbatą oraz samoobsługowa półka z największymi "hitami" herbat aromatyzowanych.

   "Nieustanna degustacja" jest pomysłem, który zrodził się tuż po mojej wizycie w Chinach i na Tajwanie w 2013 roku. Chciałbym, aby każdy, kto będzie miał ochotę, skosztował herbaty (oczywiście za darmo), której jeszcze nie próbował. Niech będzie to dobra okazja do rozmowy i nawiązywania relacji. W miarę możliwości chcemy wszystkim naszym miłośnikom zaparzyć herbatę! Mam nadzieję, że wiele osób ucieszy to, że przychodząc do sklepu będą miały okazję czegoś nowego spróbować i tym samym zyskać kolejne herbaciane doświadczenie :)

   Półka samoobsługowa daje z kolei możliwość samodzielnego otwierania puszek w których jest aż 60 herbacianych aromatyzowanych hitów. Można powąchać, oglądać i wybierać bez ograniczeń.

   Przenosiny do nowej lokalizacji pozwolą również na rozwój herbaciarni Czarka. Wkrótce będziemy mieli mały remont herbaciarni - wprowadzimy wiele ciekawych, nowych rozwiązań, które pozwolą na jeszcze pełniejszą satysfakcję z wizyty w Czarce.

   Tutaj można zobaczyć więcej zdjęć nowego sklepu: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10152749540357062&id=264127217061

   Dziękujemy, że jesteście z nami,

   Mariusz Zygmunt,

   twórca eherbata.pl