TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 zł ; wysyłka od 9 zł, do darmowej wysyłki brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
wysyłka od 9 zł, do darmowej wysyłki brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
powrót do listy artykułów

Kilkaset aromatów i smaków, grupa ludzi połączonych wspólną pasją, dwa miejsca w samym sercu Krakowa i jedna noc, która sprawi, że jeszcze intensywniej pachnieć on będzie herbatą.

26 maja w Herbaciarni Czarka przy ul. Floriańskiej oraz Czajowni na Kazimierzu odbywać się będzie I Krakowska Noc Herbaty. W programie m.in. degustacja dziesięciu najwspanialszych herbat chińskich, wieczór poezji herbacianej, koncerty i opowieści ludzi, dla których towarzystwo aromatycznego naparu jest czymś bezcennym.

Majowa noc z 26 na 27 maja upłynie w Krakowie pod znakiem herbaty. W dwóch jej świątyniach, trwać będzie święto nie tylko dla koneserów, ale dla każdego, kto dopiero pragnie odkryć kulturę picia herbaty.

Chodzi nie tylko o poznawanie biegłych rytuałów i sekretów herbacianych, lecz bardziej o powrót do źródeł - odnalezienie w czynności jej parzenia i picia prawdziwej przyjemności i odpoczynku.

Najważniejszym wydarzeniem wieczoru i nocy będą degustacje 10 najlepszych herbat chińskich. Wcześniej dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach origami, poćwiczyć kaligrafię, potoczyć glinę na kole garnarskim oraz wziąć udział w konkursie herbacianym.

Wszyscy będą mieli również okazję obejrzeć wystawę zdjęć i czajniczków, wysłuchać opowieści i prezentacji, a nawet zaprezentować własną twórczość na wieczorku poezji herbacianej.

Dla najbardziej wytrwałych – herbaciana gra towarzyska z nagrodami nad ranem.

Zaproszenie na Noc Herbaty ma każdy, a ilość czasu, jaką na niej spędzi jest dowolna. Wystarczy przyjść i pozwolić herbacie tę bezsenną noc uczynić bezcenną.

 

Program Nocy Herbaty w herbaciarni Czarka - ul. Floriańska 13

Program Nocy Herbaty w Czajowni - ul. Józefa 25