TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość rabat wartość
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
   powrót do listy artykułów

   Zapraszamy Was do udziału mamy nadzieję w ciekawym, letnim herbacianym konkursie fotograficznym. Czas trwania 2.07-31.08.2011.

   Tematyka zdjęć powinna być "herbaciana", choć chcielibyśmy aby jak najlepiej oddawała kilka szerokich zagadnień takich jak:

   - "mój herbaciany czas" - a więc wszelkie doświadczenia herbaciane w wymiarze osobistym - ulubione rytuały, nawyki, magiczne chwile, codzienność i próba pokazania relacji i emocji między sobą i herbatą, również w odniesieniu do relacji z bliskimi.

   - "piękno herbaty" - a więc to co lubimy, z naciskiem na wrażenia artystyczne

   - "kultura herbaciana" - czyli wszystko co chcielibyśmy przedstawić aby promować dobrą kulturę herbaty, trochę też w rozumieniu edukacyjnym

   - "herbaciany odjazd" - przy tych zdjęciach wszyscy powinni się uśmiać do łez :) A więc ogromne pole dla wszystkich kreatywnych osób, którzy potrafią uchwycić w obiektywie i wyreżyserować  śmieszne sytuacje, scenki lub skojarzenia z herbatą. 

    

   Można zatem wybrać jeden temat zdjęcia, można też wszystkie.  W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy zarejestrowani klienci eherbata.pl. Jeśli ktoś nie posiada u nas jeszcze konta - zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracji

   Każda osoba może dodać po maksymalnie 2 konkursowe zdjęcia w każdej z 4 kategorii wskazanych powyżej. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres biuro@eherbata.pl wraz z opisem do której kategorii dane zdjęcie należy. Można też nadać unikalny tytuł fotografii.

   Dodatkowo - zapraszamy równolegle do przedstawiania swoich zdjęć konkursowych na naszej tablicy na facebooku, oraz do aktywności w komentowaniu, ocenianiu wszystkich zdjęć. Im więcej osób dane zdjęcie polubi, tym większa szansa na wygraną w konkursie.

    

   Nagrody. Z każdej z 4 kategorii przyznamy 2 nagrody. 

   Autorzy najlepszych zdjęć które zdobędą 1 miejsca w danych kategoriach, otrzymają bony 100 zł do wykorzystania na herbaty w naszym sklepie, oraz wybrane akcesoria wartości do 200 zł.

   Autorzy wyróznień otrzymają bony 100 zł do wykorzystania na herbaty.

   Dodatkowo przyznamy nagrodę niespodziankę za rozsądną aktywność na naszym profilu facebooka przez wakacje :)

    

   Warunkiem podstawowym uczestnictwa w konkursie jest przedstawienie zdjęcia którego jest się autorem lub do którego ma się prawa autorskie. Biorąc udział w konkursie, prosimy o napisanie w wiadomości, iż wyrażacie zgodę na wykorzystywanie zdjęć przez eherbata.pl dla celów  przeprowadzenia konkursu oraz innych celów popularyzujących kulturę herbacianą. (np. poprzez zorganiozwanie wystawy). Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 10 września.