TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
koszt dostawy od 12 zł - do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
   powrót do listy artykułów

   Miło nam poinformować, że rozpoczynamy cykl mamy nadzieję ciekawych konkursów związanych z naszym sklepem i herbatami.

   10 marca wystartował pierwszy z nich pod hasłem: "Podziel się herbacianym wrażeniem" - a dotyczyć będzie komentarzy do zakupionych herbat i akcesoriów.

   Zadanie jest proste - wystarczy napisać ciekawy komentarz oddający w pełni subiektywną i prawdziwą ocenę na temat jakości, smaku, aromatu czy też działania herbaty. W konkursie będą brały wszystkie komentarze wystawione od 10 marca do 15 maja b.r.  Następnie wybierzemy trzy najciekawsze komentarze i przydzielimy nagrody: piękny i unikalny zestaw do parzenia herbaty składający się z oryginalnego Yixinga o pojemnosci około 250 ml oraz sześciu małych filiżanek (wartość zestawu około 150- 200 zł).

   Drugą nagrodą będą darmowe zakupy o wartości 100 zł do wykorzystania w naszym sklepie. Trzecią będą darmowe zakupy za 50 zł.

   Jak będziemy oceniać komentarze? Zależy nam na Waszych opiniach oraz ocenach. Szczery i trafny komentarz bardzo wiele potrafi zarówno nam przekazać, jak i osobom zastanawiającym się nad wyborem herbat. Dlatego też uważamy że najlepsze komentarze to takie które pokażą trochę wrażeń z picia, odkryją wnętrza tych herbat pozwalając na ciekawe opisy, ocenią praktyczność, trwałość czy też piękno np. akcesoriów.  Zachęcamy również aby to były komentarze trochę dłuższe - być może znajdą się takie osoby które zechcą coś doradzić innym osobom, lub opisać ciekawe historie związane z danymi gatunkami, podzielić się swoją wiedzą. Oceniajcie również nas - wierzymy bowiem że jest to jedna z szans na nasz rozwój - abyśmy mogli wciąz być jeszcze lepsi aby sprostać coraz to większym wymaganiom.

   Jak dodać komentarz i ocenę? Wystarczy się zalogować na swoje konto i wrócić do podstrony np. herbaty którą się zakupiło - po czym odnaleźć zakładkę "oceny i opnie".