TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zestaw Podróżny Tea For One w Etui

Zestaw Podróżny Tea For One w Etui
Zestaw Podróżny Tea For One w Etui - przenośny zestaw wykonany z porcelany. Niezwykle przydatne akcesorium prawdziwego miłośnika herbaty, umożliwiające delektowanie się ulubionym naparem w plenerze czy podróży.

Zestaw składa się z hohina i dopasowanej do niego czarki. Pierwsze z naczyń służy do zaparzania herbaty i jest bardzo praktyczne: górna, wypukła część zaopatrzona w dziurki umożliwia sprawne oddzielenie liści od naparu, a okrągłe elementy na zewnętrznych, bocznych ściankach sprawiają, że hohin dobrze leży w dłoni podczas przechylania. Drugi element zestawu - czarka, z której pijemy herbatę, może również pełnić rolę pokrywki podczas zaparzania. 

Całość zamknięto w bawełnianym, dwuwarstwowym woreczku wyłożonym gąbką oraz zamykanym na ściągacz, dzięki czemu przewożenie zestawu jest wygodne i bezpieczne.

Wymiary hohina:

Pojemność: 160 ml (użytkowa: 140 ml)
Średnica: 10,5 cm
Wysokość: 6 cm

Wymiary czarki:

Pojemność: 120 ml (użytkowa: 90 ml)
Średnica: 8 cm 
Wysokość: 4,2 cm

Wymiary woreczka:

Wysokość: 13 cm 
Podstawa: 10 x 10 cm 

Zestaw Podróżny Tea For One w Etui

ocena
     
5.00
136

wyprzedany

wysyłka: w ciągu 1-2 dni roboczych zamów przez telefon   604 133-733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
5.00 1 5 0
Wiesław ocena  
     
5.00
Zanim ocenię ten genialny zestaw i go gorąco polecę, przypomnę zasady parzenia zielonej chińskiej herbaty. Jak wiadomo, nie parzy się jej pod przykryciem i nie zlewa się naparu do końca, aby zielona herbata się nie przeparzała. Woda w tym przypadku działa jako stabilizator temperatury, odprowadza nadmiar ciepła z herbacianych liści. Zestaw ten realizuje powyższe zasady bardzo prosto. Stawiamy obok hohin i czarkę. Ponieważ hohin nie ma przykrywki, nadmiar ciepła automatycznie się ulatnia. To raz. Dwa czareczka jest mniejsza od hohina. Dzięki temu nasza herbata ciągle jest w wodzie. Zlewamy ją całą, kiedy kończymy naszą sesję herbacianą. Proste! Prawda? Ja osobiście jestem od dłuższego czasu użytkownikiem nie tego samego ale podobnego zestawu i traktuję go jak podstawowe naczynie do codziennego picia chińskiej zielonej herbaty w pojedynkę. Jest po prostu - napiszę to jeszcze raz genialny w swojej konstrukcji i prostocie. Gorąco polecam. Ten, kto się w niego zaopatrzy na pewno nie będzie żałował tego zakupu. Będzie się tylko dziwił, że tak mało jest podobnego towaru na polskim rynku.
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane