TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka €0 ; dostawa od €1,63, do darmowej brakuje €23,28
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od €1,63, do darmowej brakuje €23,28
do zapłaty €0
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zestaw Kiperski

Zestaw Kiperski
herbata:
Zestaw Kiperski - profesjonalny zestaw do testowania herbaty składający się z dużej czarki i kubeczka z pokrywką. Kubek wyposażony jest w specjalne nacięcia pełniące funkcję sitka. Naczynia celowo zostały wykonane z białej porcelany, dzięki temu lepiej widoczny jest kolor liści i naparu. 
 
Oprócz funkcji testerskich, zestaw bardzo dobrze sprawdza się do codziennego parzenia herbat. Świetny prezent zarówno dla początkującego, jak i bardziej wtajemniczonego herbaciarza.
 
Jak profesjonalnie przetestować herbatę?
Ogólnie przyjęty standard dotyczący proporcji to 3g/150ml. Herbatę parzymy ok. 3-5 min. Co ciekawe, tak przygotowana herbata często sprawia wrażenie przeparzonej, w smaku jest zbyt gorzka i cierpka. Jednak jest to zabieg celowy. Herbata zaparzona w taki sposób ma obnażyć przede wszystkim swoje wady. I to właśnie na tej podstawie oceniana jest jakość suszu i naparu.
 
 

Zestaw Kiperski

ocena
     
5.00
13,04
13,04
dostawa: od 7 pln, darmowa dostawa od 100 pln, wysyłka ekspresowa do 24h,
za granicę za 36 pln (stały koszt)
KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-17.00
OPINIE
5.00 1 5 0
Daria ocena  
     
5.00
Wspaniała rzecz. Dzięki niej w końcu jednego dnia potrafię maksymalnie wykorzystać susz( ilość parzeń) Przykrywa doskonale sprawdza się jako niuchar, ma nawet małą dziurkę, która zatrzymuje aromat liści.
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane