KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Zestaw Ceramiki Gan'en
Zestaw Ceramiki Gan'en Zestaw Ceramiki Gan'en Zestaw Ceramiki Gan'en Zestaw Ceramiki Gan'en Zestaw Ceramiki Gan'en Zestaw Ceramiki Gan'en Zestaw Ceramiki Gan'en

Zestaw Ceramiki Gan'en

Aromat:
     
(ocena: 0/5)
Smak:
     
(ocena: 0/5)
Asortyment:
165 PLN
dostępność:
dostępny.
Opis produktu
Zestaw Ceramiki Gan’en – to zestaw ceramiki, w którego skład wchodzi gaiwan i dwie czarki, a całość zapakowana jest w bardzo praktyczne i zarazem eleganckie tekturowe opakowanie. 
 
Naczynia wykonane są z gliny o ciepłym brązowym kolorze i pokryte błyszczącym szkliwem w odcieniach kremowej bieli i szarości, z delikatnym jasnobrązowym cieniowaniem na górnych brzegach. Na pokrywce gaiwana, jak i na powierzchni czarek, widoczne jest także subtelne nakrapianie.
Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na dwie szczególne cechy naczynia, w którym będą spoczywały herbaciane liście. Pierwsza z nich to piękny rozkręcany uchwyt pokrywki z ozdobnym koralikiem w kolorze szmaragdu. Druga to wąskie sito umiejscowione w rancie gaiwana przy wylewie. Dzięki obecności tych kilku dziurek, niewprawna jeszcze ręka może dużo łatwiej poradzić sobie z parzeniem herbaty niż byłoby to w przypadku zwykłego gaiwana. Bardzo staranne wykonanie i obły kształt naczyń sprawia, że zarówno gaiwan, jak i czarki, idealnie pasują do dłoni. 
 
Zestaw zapakowany jest oryginalnie w gustowne tekturowe opakowanie z dwoma uchwytami z tasiemki w beżowym odcieniu. Na jednej ze stron opakowania znajduje się kaligrafia na papierze oznaczająca wdzięczność (感恩). 
 
Całość tworzy idealny prezent nie tylko dla bliskich osób, ale również dla tych, którym chcemy po prostu powiedzieć „dziękuję”. 
 
Gaiwan: 
Pojemność: 200 ml
Wysokość:  9 cm
Szerokość: 9 cm 
 
Czarki:
Pojemność: 50 ml 
Wysokość 4 cm 
Szerokość: 6,5 cm 

Kraj pochodzenia: Chiny 
 
Oceny i opinie
Nikt jeszcze nie komentował tego produktu
Rekomendacje
Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test